PS Plus’ın Ağustos ayı ücretsiz oyunları açıklandı

PS Plus’ın Ağustos ayı ücretsiz oyunları açıklandı

PlayStation kullanıcıların özel olarak sunulan isteğe bağlı ücretli üyelik sistemi PS Plus ile Ağustos ayında ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunlar açıklandı.

Sony, PlayStation kullanıcılarına sunduğu PS Plus üyeliği ile her ay belli oyunları ücretsiz olarak oyunculara sunuyor. PS Plus üyeliği sahibi oyuncuların Ağustos ayında deneyimleyebileceği oyunların listesi yayınlandı.

Ağustos ayında PlayStatiton 4 kullanıcıları co-op yapısı ile oyuncuları tatmin eden Lara Croft and the Temple of Osiris, başarılı bulmaca oyunu Limbo, müzik temalı platform oyunu Sound Shapes ve kaçış oyunu türündeki Stealth Inc. 2: A Game of Clones oyununa sahip olacaklar.

PlayStation 3 kullanıcıları ise Sound Shapes, Stealth Inc. 2: A Game of Clones ile birlikte aksiyon macera türündeki God of War: Ascension ve kule savunma türündeki Castlestorm oyununa ücretsiz olarak sahip olabilecek.

Ağustos ayında PS Plus kullanıcılarına sunulacak bu oyunlar 4 Ağustos tarihinden itibaren indirilebilecek. Oyuncuların yavaş yavaş Temmuz ayı oyunlarına veda etmesi gerek. Temmuz ayından en kazançlı çıkacak olan oyunun hiç şüphesiz Rocket League olacağını düşünüyoruz. PlayStation 4 ve PC platformu için aynı anda yayınlanan bu oyun oyuncular tarafından çok sevilmişti.

Geçtiğimiz Hafta Steam’de En Çok Satan 10 Oyun

Hatta Rocket League geçtiğimiz hafta Steam'in en çok satan oyunu olmuştu. Rocket League'in PlayStation 4 satışlarında hangi sırada olduğunu Ağustos'un ilk haftasında öğreneceğiz.

PS Plus’ın Temmuz ayı oyunları açıklandı