Project Zero: Maiden of Black Water oyunu PS5 ve PS4 için onaylandı

Project Zero: Maiden of Black Water oyunu PS5 ve PS4 için onaylandı

Efsanevi Japon korku serilerinden olan Project Zero, Maiden of Black Water oyununu PS5 ve PS4 olmak üzere birçok platformlar için onayladı. Yıllar boyu Nintendo serüveninin ardından Project Zero serisi artık PlayStation konsollarına geri dönüş yapıyor. Project Zero: Maiden of Black Water bu yıl içerisinde PS4, PS5, Xbox Series, Nintendo Switch ve PC platformlarının tamamına geliyor.

Project Zero bilindiği üzere en efsane Japon korku serilerinden birisidir. Maiden of Black Water serisinde hayatını kaybetmiş olanların gölgelerini görebilme yeteneği konu edinilecek. Oyunda gerçek boyutlu bebeklerle dolu bir türbe ve ölmüş rahibelerle dolu bir göl üzerinde ürkütücü bir macera sizleri bekleyecek.

Project Zero: Maiden of Black Water Korku Dolu Hikaye

Hem ölü bebeklerle dolu türbe, hem de rahibelerle dolu göl, bir dağın içinden akan ırmak ile birbirine bağlanıyor. Ve kutsal olarak görülen bu su ise Hikami dağındaki ölüm ve karanlığın hikayesinin en korkunç sırlarını barındırıyor. Oyunda kendinizi kötü ruhlara karşı savunmak için tüm yeteneklerinizi kullanmalısınız.

Project Zero Maiden of Black Water çıkış tarihi

Project Zero: Maiden of Black Water oyunu yepyeni görseller, kostümler ve fotoğraf modu dahil olmak üzere korkunun içinize işleyeceğini vaat ediyor. Oyun bu yıl içinde çıkışını yapacak.