Project Cars, İngiltere'nin zirvesini bırakmıyor

Project Cars, İngiltere'nin zirvesini bırakmıyor

Geçtiğimiz gün yayımlanan İngiltere'de haftanın en çok satan oyunları listesinde ilk sıra yine Project Cars oyununa ait.

Geliştiriciliğini Slightly Mad Studios'un üstlendiği, çıkışının üzerinden yaklaşık iki hafta geçen yarış simülasyonu Project Cars oyunu ilk haftasında İngiltere'de haftanın en çok satan oyunu olmuştu. Zirveyi kimselere bırakmaya niyeti olmayan Project Cars, ikinci haftasında da birincilik ünvanını korudu ve yine İngiltere'de haftanın en çok satan oyunu oldu. Unutmadan hatırlatalım ki, Project Cars oyunu 16 yıldır İngiltere'de en çok satan oyunlar listesinde kendine yer bulabilen ilk Bandai Namco oyunu oldu.

Listenin ikinci sırasında ise Wolfenstein: The New Order'ın öncesini konu alan ve geçtiğimiz hafta çıkış yapan Wolfenstein: The Old Blood oyunu yer alıyor.

Listenin üçüncü sırasını ise ilk üçte görmeye alıştığımız Grand Theft Auto 5 oyunu alıyor. GTA 5, geçtiğimiz haftanın en çok satanları listesinde ikinci sırada yer alıyordu.

Grand Theft Auto 5'in hemen ardından listenin üst sıralarında kendine sıklıkla yer bulabilmeyi başaran popüler dövüş oyunu Mortal Kombat X geliyor.