PlayStation 5 Oyunu Ghostwire: Tokyo İleri Bir Tarihe Ertelendi

PlayStation 5 Oyunu Ghostwire: Tokyo İleri Bir Tarihe Ertelendi

Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda Software tarafından

PlayStation 5

'e özel olarak yayınlanacak olan

Ghostwire: Tokyo

ileri bir tarihe ertelendi.

Yeni nesil aksiyon ve macera oyunu olan Ghostwire: Tokyo, bugün yapılan bir açıklamaya göre 2022 yılına ertelendi. Geliştirici ekip yaptığı açıklamada erteleme nedenini, oyun üzerinde düzeltmeler yapılması gerektiğini, oyunculara çok daha iyi bir deneyim yaşatmak istedikleri için oyunun bir süre daha piyasaya çıkmasını ertelemiş.

Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo'da oyuncular, güçlü teknoloji ve temel yeteneklerden oluşan bir cephanelik ile ruhlar ve doğaüstü tehditler tarafından kuşatılmış bir Tokyo sokaklarını emrinizde araştıracaklar. Ek olarak, oyun keşfedilecek sürükleyici ve gizemli bir dünya sunmayı vaat ediyor.

Ghostwire: Tokyo PC'de de Oynanabilecek

Oyun PlayStation 5'in yanı sıra ayrıca PC oyuncuları tarafından da erişebilecek. Şimdi aklınıza şu soru geliyor olabilir. Microsoft bu oyunun yayınlanmasına nasıl izin verdi? Hemen söyleyelim. Sony ve Bethesda'nın anlaşması Microsoft'un Bethesda'yı satın almasından önce gerçekleşti. Bu nedenle oyun PlayStation 5'e özel olarak piyasaya sürülebilir.

Ghostwire: Tokyo 2022 yılında piyasaya sürüleceğine göre önümüzdeki minimum 6 aylık bir süreç var ve geliştiricilerin oyunda ne gibi değişiklikler ve görünüm ayarları getireceği hakkında bir bilgimiz yok ancak büyük bir ihtimalle oyunun grafikleri oldukça üst düzey olacak ve yeni nesil konsolda rahatlıkla oynanabilecek.

Eğer kaçırdıysanız oyunun oynanış videosuna kısa bir bakış olarak aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz.