PlayStation 4 Pro'nun Kutusundan İlk Görseller Geldi

PlayStation 4 Pro'nun Kutusundan İlk Görseller Geldi

Sony'nin yeni cihazı PlayStation 4'ün Pro modeli, 10 Kasım'da çıkışını gerçekleştirecek. Bugün ise cihazın Sony'nin satış mağazalarına ve perakendecilere dağıtımına başlandı.

10 Kasım'da evlerimizde yerini alacak olan Sony'nin en güçlü cihazı PlayStation 4 Pro'nun bugün itibariyle dağıtımı başladı. Dağıtımının başlaması ile birlikte cihazın kutusundan da görseller bizlerle buluştu. Reddit'ten "perrilloux" isimli kullanıcının paylaştığı PlayStation 4 Pro kutu görselleri, cihazın kutusu ve içeriği hakkında bütün bilgileri içeriyor. Kutunun ön görselinde, basın tanıtımları ve konferanslarda kullanılan PlayStation 4 Pro ve Dualshock 4 görseli yer alırken, sağ üst köşede ise 1 TB Jet Siyahı yazısı yer alıyor. Bu ibareden de gelen görsellerin 1 TB'lık Jet Siyahı PlayStation 4 Pro modeline ait olduğunu görebiliyoruz. Kutunun arka yüzüne geçtiğimizde ise bizleri PlayStation 4 Pro ile uyumlu olarak çalışacak bazı oyunların görüntüleri karşılıyor. İlk olarak büyük şekilde karşımıza çıkan yapım ise  Call of Duty: Infinite Warfare. Bildiğiniz üzere Battlefield 1'in Microsoft ile anlaşması sonucunda Call of Duty: Infinite Warfare'de Sony cephesine geçmişti. Call of Duty: Infinite Warfare'in altında ise Watch Dogs 2, Horizon: Zero Dawn ve Mass Effect: Andromeda'yı görebiliyoruz. Görsellerin alt kısmına geçtiğimizde ise PlayStation 4 Pro'nun özellikleri ile karşılaşıyoruz. Burada PlayStation 4 Pro'da bütün PlayStation 4 oyunlarını çalıştırabileceğimizi, cihazın 4K desteğine sahip olduğu ve bazı Playstation 4 oyunlarında cihazın çok daha iyi performans ve kalite sağlayabildiği, HDR desteğinin olduğu gibi bir kısım bilgiler yer alıyor. Fazla uzatmadan sizleri görsellerle baş başa bırakalım.

PlayStation 4 Pro, 10 Kasım tarihinde hem dünyada hemde Türkiye'de aynı anda satışa sunulacak. Cihazın Türkiye fiyatı ise henüz açıklanmadı.

[gallery link="file" size="large" ids="16636,16637,16638,16639,16641,16642"]