Playstation 3'te Minecraft Oynayanlara Sürprizler!

Playstation 3'te Minecraft Oynayanlara Sürprizler!

Minecraft'ı Playstation 3 üzerinden oynuyorsanız bu haberimize göz atmanızı tavsiye ederiz. PS3 oyuncularına çok özel hediyeler geliyor! Yeni güncelleme ile göz dolduracak hediyeler var.

Minecraft'ı Playstation 3 üzerinden oynuyorsanız bu haberimize göz atmanızı tavsiye ederiz. PS3 oyuncularına çok özel hediyeler geliyor!

Oyun dünyasında çok farklı bir yeri olan sandbox oyunu Minecraft, geçtiğimiz dönemde PS3 için çıkışını yapmıştı. Uzun zaman sadece bilgisayar üzerine yoğunlaşılan Minecraft, konsol üzerinde de gerçekten büyük bir ilgi görmüştü. Buna hediye olarak Mojang, oyunun 14 numaralı güncellemesinde oyunu oynayan kullanıcılara bir sürpriz yaptı ve güzel hediyelerle oyuncuları sevindirdi.

Yeni güncelleme ile birlikte Emerald, Ender Chest, Zombie Villager gibi bir çok özellik oyuna eklendi. Daha sayamadığım bir çok değişiklikler ve eklemelerle birlikte oyunculara iki adet skin paketi de hediye olarak sunuldu. İlk skin paketi içerisinde;

  • Uncharted,
  • Heavy Rain,
  • Killzone ve
  • Sly Cooper

Gibi karakterlerin skinleri bulunuyor.

Diğer skin paketi "Battle and Beasts"de ise koalalar, Kleopatra benzeri bir skin, mağara adamı skini ve birde ahtapot skini bulunuyor.

Bunların haricinde ise oyunculara The City ve The Plastic  adında iki adet kaplama paketi de oyunculara ücretsiz olarak sunuldu.