Paradise Killer Oyunu PC İçin Çıkıyor! İşte Tarihi!

Paradise Killer Oyunu PC İçin Çıkıyor! İşte Tarihi!

Birinci şahıs açık dünya oyunu olan Paradise Killer adlı oyun, 4 Eylül tarihinde PC için de çıkış yapacak. İşte detaylar…

4 Eylül 2020 günü piyasaya sürülmesi açıklanan Paradise Killer oyunu açık dünyada geçiyor. Paradise adası kapsamında yaşanan oyundaki asıl amacımız ise direkt olarak suçluları bulabilmek.

Fellow Traveler şirketi, birinci şahıs açık dünya oyunu olan Paradise Killer‘ın 4 Eylül 2020 tarihinde PC için satışa çıkacağını duyurdu. Yayıncı, söz konusu duyuruyu kutlamak amacıyla bir de fragman yayınladı.

Paradise Killer, PC sistemi için çıkması beklenen bir cinayet - gizem oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyuncular, işlenmiş olan bir cinayetin katilini bularak ona karşı açmaları gereken bir davada kanıtlarla birlikte suçluyu en hızlı şekilde hapse atmaya çalışacak. Kaizen Game Works tarafından yayınlanan bilgilere göre, söz konusu oyunda birçok muhtemel katil ve vaka yer alacak. Oyuncular bu anlamda kimi suçlayacaklarını özgürce seçebilecek ve mahkumiyeti desteklemek adına dava oluşturabilecekler.

Nintendo İçin de Satışa Sunulacak mı?

Genel hatları ile suç ve gizem dünyası üzerine kurulu olduğu görülen Paradise Killer adlı oyunda, oyuncular kendi gerçeklik algılarını oluşturabilir ve gerekli kanıtları toplayarak suçlamaları destekleyici bir biçimde mahkemeye sunabilirler. Bu işlemin sonucunda oyuncular, suçladıkları kişi ya da kişileri hapishaneye gönderebilirler.

Paradise Killer oyunu 4 Eylül 2020 günü PC ve Nintendo Switch kapsamı için piyasaya sunulmuş olacak. Oyun kapsamında yayınlanmış olan fragmana ise Paradise Killer oyununa ait olan sosyal medya hesapları ve Youtube üzerinden ulaşılabilir.