Oyun oynamak için kız arkadaşını ilaçla uyuttu

Oyun oynamak için kız arkadaşını ilaçla uyuttu

Westdeutsche Allgemeine Zeitung isimli bir alman gazetesinin yaptığı habere göre ismi açıklanmayan Alman bir genç, oyun oynamak için kız arkadaşını uyuttu.

Geçtiğimiz günlerde Almanya'da yaşayan bir oyuncunun yaptığı bir hareket oyun gündeminde de yerini aldı. Westdeutsche Allgemeine Zeitung isimli bir Alman gazetesinin haberine göre 23 yaşındaki Alman bir genç oyun oynamak için kız arkadaşını uyuttu.

Gazetenin haberinde belirtilenlere göre Alman genç Xbox oyun konsolu üzerinde arkadaşları ile oyun oynadığı sırada kız arkadaşı da işten eve geldi. Oyuncu gencimizin kız arkadaşı gürültüden rahatsız olmuş ve bunun üzerinde genç oyuncu kız arkadaşına bir fincan çay ikram etmiş. Genç oyuncu kız arkadaşına ikram ettiği çayın içine uyku ilacı katarak kız arkadaşını uyutmuş oyununa kaldığı yerden devam etmiş. Gencin kız arkadaşının çayına uyku ilacı kattığı anlaşılınca olay mahkemeye taşınmış ve mahkeme genç oyuncuyu kız arkadaşına fiziksel zarar verdiği gerekçesiyle 500 euro ödemekle cezalandırmış. İkilinin ilişkisi ise mahkemeden sonra sonlanmış.