Norman Reedus'a Göre 'Death Stranding 2' Yolda

Norman Reedus'a Göre 'Death Stranding 2' Yolda

Norman Reedus sinyali verdi, Death Stranding 2 Geliyor

Death Stranding 2, Kojima Productions'ın bir sonraki oyunu olabilir. Baş seslendirme sanatçısı Norman Reedus, özellikle bir Death Stranding devam oyunundan bahsederek başka bir oyun için müzakerelerde olduğunu açıkladı.

Brezilya sitesi AdoroCinema'ya konuşan Reedus, "Sanırım ikinci bir Death Stranding yapıyoruz" dedi. "Şu anda müzakerelerde. Yani... yay!" Bu, IGN Brezilya tarafından The Walking Dead'in 11. sezonuyla ilgili bir tartışma sırasında bildirildi.

Death Stranding 2 hakkında bildiklerimiz

Reedus, Director's Cut için bir DLC'den bahsediyor olabilir, ancak Death Stranding yapım aşamasında yeni bir franchise gibi geliyor. Death Stranding 2'nin Kojima Productions'ın bir sonraki oyunu olması şaşırtıcı olmaz.

Death Stranding 2, özellikle bitiş farklı bir dünya sunduğundan, arsa için çeşitli yönler var. Şehirlerarası postacı tarafından yapılması gereken çok fazla yeniden inşa var.

Kojima'nın yeni bir oyun üzerinde çok çalıştığını zaten biliyoruz, en azından konsepti zaten. Bir sonraki projenin Death Stranding'in hileleriyle örtüşen "toplumsal unsurlar" içereceğini de biliniyor.