Netflix, 3 özel mobil oyun için Ubisoft ile ortak oldu

Netflix, 3 özel mobil oyun için Ubisoft ile ortak oldu

Ubisoft'un yıllık dijital etkinliğinde Netflix ve Ubisoft, Ubisoft Forward üç mobil oyun geliştirmek için bir ortaklık duyurdu. Netflix, dünyanın dört bir yanındaki üyeleri için bir mobil oyun kataloğu oluşturmaya devam ediyor. Üç oyun Valiant Hearts, Mighty Quest ve Assassin's Creed evrenlerinde genişleyecek.

Yeni Valiant Hearts oyunu, Ubisoft'un çok ödüllü oyunu Valiant Hearts: The Great War'ın devamı olacak. Orijinal çekirdek ekip tarafından yönetilecek ve yeni bir hikaye sunarken aynı DNA'yı koruyacak.

Yeni Mighty Quest, serinin ilk hack-and-slash dövüşünü yeni ve yüksek oranda tekrar oynanabilir bir formatta kutlayan bir deneyim sunmak için roguelike türünden ilham alacak.

Her ikisi de 2023'te çıkacak ve yeni Valiant Hearts oyununun Ocak 2023'te çıkacağı onaylandı. Şirket, Assassin's Creed oyunu hakkında herhangi bir ayrıntı açıklamadı. Zaten canlı aksiyon Assassin's Creed Netflix serisini duyurdu.

Bu oyunlar, 2023'ten itibaren reklamsız veya uygulama içi satın alma olmadan tüm dünyadaki Netflix üyelerine özel olarak mobil olarak sunulacak. Her oyun hakkında daha fazla ayrıntı daha sonraki bir tarihte duyurulacak.