Need for Speed Unbound 2 Aralık 2022'de piyasaya sürülecek

Need for Speed Unbound 2 Aralık 2022'de piyasaya sürülecek

Need for Speed Unbound resmi olarak duyuruldu. En ünlü oyun yarışlarının bir sonraki serisi 2 Aralık 2022'de PC (Steam, Epic Games Store, Origin), PlayStation 5 ve Xbox Series X|S'e gelecek.

Oyun, Burnout Paradise (2008); Need for Speed: Hot Pursuit (2010); Need for Speed: Most Wanted (2012); Need for Speed Rivals (2013) gibi Burnout serisindeki oyunlarla tanınan İngiliz stüdyo Criterion Games tarafından geliştirildi.

Serinin 25. oyunu olacak Need for Speed Unbound'un temel özelliklerinden biri, modern grafikler ile sokak grafitileri ve görüntünün üzerine bindirilmiş çizgi roman tarzı efektlerin bir araya getirilmesidir. Gerçekten ilginç görünüyor, ancak oyunun genel grafik kalitesini değerlendirmeye izin vermiyor. Ancak yazarlar, oyundaki arabaların serinin tüm tarihinde olduğundan daha gerçekçi olacağına söz veriyor.

Elbette, Lakeshore County sokak yarışlarının seçkinleriyle rekabet etmemiz ve en alttan en üste doğru ilerlememiz öneriliyor. Her zamanki gibi.

Serinin diğer tanıdık unsurları Need for Speed Unbound'da karşımıza çıkacak - polislerle kovalamacalar, arabaların ve karakterlerin tamamen özelleştirilmesi. Oyundaki araba listesi şu anda 144 arabadan oluşuyor ve burada son derece sıra dışı bir şey yok ve Forza Horizon 5'te en az 4 kat daha fazla araba var.