NBA NOW 22 Bu Sonbaharda Android ve iOS'ta Başlıyor; İşte Ayrıntılar

NBA NOW 22 Bu Sonbaharda Android ve iOS'ta Başlıyor; İşte Ayrıntılar

NBA NOW 22 bu sonbaharda Android ve iOS'ta başlıyor, ön kayıt canlı.

Resmi lisanslı NBA basketbol oyunu NBA NOW 22, prime time için neredeyse hazır. NBA NOW 22'nin her yıl olduğu gibi sonbaharda Android ve iOS'ta ilk kez sahneye çıkması bekleniyor. Son birkaç yılda olanlara dayanarak, oyunun Ekim ayında piyasaya sürülmesini bekleniyor.

O zamana kadar NBA taraftarları, yaklaşan oyunla ilgili ilgilerini App Store veya Google Play Store üzerinden ön kayıt yaptırabilirler. Bunu yaparsanız, "The Process" Joel Embiid oyuncu kartının yanı sıra takviye kartları, durum kurtarma kartları, canlı premium oyuncu paketleri ve altın sarf malzemeleri kutuları da dahil olmak üzere bir sürü ödül alınacak.

nba-now-22.webp

Oyun, oyuncuların gerçek NBA oyuncularıyla gerçek NBA kortlarında oynamasına izin vererek gerçek bir NBA deneyimi vaat ediyor. Lansman sırasında oyun, '21-'22 NBA sezonunun tamamı dahil olmak üzere 30 NBA takımı ve stadyumu içerecek.

Seriye yeni başlayanlar, NBA NOW'un basketbol simülasyonu ve kart toplama mekaniğini karıştırdığını bilmelidir. Oyunda aktif ve efsanevi profesyonelleri temsil eden 4.000'den fazla kart var, dolayısıyla NBA NOW'da toplanacak çok şey var.

Oyun, geleneksel normal ligin yanı sıra, gerçek dünya istatistikleri ve programları ile Canlı Lig'in yanı sıra oyuncuya karşı oyuncu maçlarını da içerecek. NBA NOW 22 oynaması ücretsiz olacak, ancak bazı oyun öğeleri için uygulama içi satın alımlar sunacak.

https://youtu.be/HrTKirwxvSY