NBA 2K22 Çıkış Tarihi Belli Oldu! Oyunun Kapak Posteri Sızdırıldı

NBA 2K22 Çıkış Tarihi Belli Oldu! Oyunun Kapak Posteri Sızdırıldı

Sosyal medyadan paylaşılan bir gönderide NBA 2K22 oyununun resmi çıkış tarihi tam olarak öne çıkarıldı. Aynı zamanda oyunla ilgili kapak görselinin yanısıra hangi oyuncuların NBA 2K22 oyununda yer alacağı da nispeten belli olmuş oldu.

nba2k22 çıkış tarihi

Sızdırılan kapak görseline göre oyunun 10 Eylül 2021 tarihinde çıkış yapacağı iddia edildi. NBA 2K22 oyun sürümünün NBA için 75. yıl dönümüne denk geldiğini de ayrıca hatırlatmak isteriz. Kapakta Kareem Abdul-Jabbar, Kevin Durant ve Dirk Nowitzki gibi isimlerin de yer aldığı gözlendi.

NBA 2K22 En İyi Oyuncular

NBA 2K22 oyununda kapak görselinde yer alan oyuncuların en iyi oyuncular arasında listeleneceğine de kesin olarak bakılıyor. İlk üç sırada LeBron James (97 puan), Antetokounmpo (96 puan) ve Kevin Durant (96 puan) ile ilk üç sırayı paylaşacaklar. Yine bu üçlünün ardından ilk 5 sırayı Kawli Leonard ve Steph Curry 96 puan ortalaması ile tamamlayacaklar.

NBA 2K22 oyununun sızdırılan kapak posteri ayrıntılı olarak incelendiğinde oyunun PlayStaton 5 ve PS4, Xbox Series X/S ve Xbox One konsolları için öncelikli olarak çıkması muhtemel görünüyor.