'NBA 2K22 Arcade Edition' 19 Ekim'de Apple Arcade'ye Geliyor

'NBA 2K22 Arcade Edition' 19 Ekim'de Apple Arcade'ye Geliyor

Klasik iOS oyunu 'Tiny Wings' de bu Cuma diziye katılacak.

NBA 2K22 Arcade Edition, önümüzdeki haftalarda Apple Arcade'e bağlı birkaç oyundan biri. Apple'ın oyun abonelik hizmetinde de bulunan NBA 2K21'in devamı, The Association adlı yeni bir modu içeriyor. Bir NBA serisinin genel menajeri veya baş antrenörü olabilir ve çaylakları keşfederek, takaslar yaparak ve bütçeyi yönetirken serbest oyuncuları toplayarak kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.

Oyun, hızlı maç, çevrimiçi çok oyunculu ve 3v3 sokak basketbolu seçeneği olan Blacktop dahil olmak üzere mevcut NBA kadroları ve modlarını içeriyor. MyCAREER modunda özel bir görünüm, pozisyon, forma numarası ve oyun stili ile kendi oyuncunuzu oluşturabilirsiniz. MyCOURT modunda antrenman yapmak ve oyuncunuzun seviyesini yükseltmek için özel bir sahada tatbikatlar yapabilirsiniz. NBA 2K22 Arcade Edition, NBA'in 75. sezon tüyoları ile aynı tarihte çıkış yapacak: bu tarih 19 Ekim.

Başka bir yerde, bu Cuma Apple Arcade'e klasik bir iPhone başlığı geliyor. Tiny Wings ilk kez 2011'de tepelerden aşağı kayan ve havaya fırlayan bir kuşu kontrol ettiğiniz tek düğmeli bir oyun olarak geri döndü. Bir mobil cihazda çok iyi çalışan, konsepti basit, yürütmesi harika oyunlardan biridir. Apple Arcade'e sağlam bir katkı olacak.

Daha ileriye bakıldığında, Apple kule savunma oyunu Kingdom Rush'ın devam oyununun da hizmete girdiğini duyurdu. 2013'te iOS'a ilk kez gelen Kingdom Rush Frontiers TD'de alanınızı ejderhalardan, insan boğazlayan bitkilerden ve diğer ölümcül düşmanlardan koruyacaksınız.