Mount & Blade II: Bannerlord Oyununun İlk Oynanış Videosu Çıktı!

Mount & Blade II: Bannerlord Oyununun İlk Oynanış Videosu Çıktı!

Mount & Blade II: Bannerlord'un ilgiyle takip edilmekte olan oyun videosu en sonunda sizlerle! Taleworlds tarafınca yayınlanmış olan bir video özelliğinde olmasa da, yurt dışındaki bir aktivitede yayıncı firmanın reklam ve pazarlama sorumluluğu görevini üstlenmiş olan Frank Elliott tarafınca canlı yayında oynanmış olan Mount & Blade II: Bannerlord, gelişim aşamasında bile görkemli görünmektedir.

Yayınlanan videoda öncelikle Frank'in oyun ile ilgili soruları cevapladığını görmekteyiz. Bu durumda diğer bir taraftan yayınlanan oyunun yeni yerleşim ile bunun yanında harita sistemi tanıtılmış oluyor, tasarlanmış krallık sistemi aynı zamanda savaşlara gelmiş olan stratejik tarz seçeneklerini görmekteyiz. Hemen sonrasında birçok oyuncunun merak etmiş olduğu karakter oluşturma ekranıyla Einstein'a çok fazla benzemekte olan bir karakter oluşuyor ve oyuna dalış yapıyor.

İlk oyun içinde birçok sistem özelliğinin daha ayrıntılı bir biçimde, yalnız sevilen bu tarzın hiç bir zaman bozulmayacağından emin olarak tasarlanmış olduklarını söylüyor Frank. Oyunun halihazırdaki durumundan yola çıkıp hayranlardan son derece olumlu geri bildirimler almış olduklarını ve bu yolda oyunu bitirmeye çalıştıklarını da ilave ediyor. Bu alanda söylenmiş olanlara göre Mount & Blade II: Bannerlord, 2016 sezonunun sonunda doğru oynanabilir bir hale gelmiş olacak, bu bağlamda ne yazık ki resmi çıkış tarihi konusu ile ilgili bir gelişme bulunmuyor.

Yarım saatlik bir zaman kadar süren bu oynanış videosunu aşağıdan seyredebilirsiniz.