Mortal Kombat 11 desteği sona erdi! Mortal Kombat 11 artık yeni DLC almayacak

Mortal Kombat 11 desteği sona erdi! Mortal Kombat 11 artık yeni DLC almayacak

İlk yıllarında şaşalı bir giriş yapan ve büyük bir oyuncu kitlesine hitap eden Mortal Kombat 11 için son göründü. Artık oyun güncelleme desteği almayacak. Oyunun geliştiricisi Netherrealm, bir sonraki oyunu üzerinde çalışmalarını çoktan başlattı. Haliyle daha fazla zaman ve bütçe ayırımını durdurmak için Mortal Kombat 11 için DLC desteğini sonlandırdı.

Netherrealm tarafından sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımla Mortal Kombat 11 desteğinin sonlandığını doğruladı. Artık oyuncular bu oyun için yeni güncelleme almayacak ve oyuna yenilik gelmeyecek.

Mortal Kombat 11 Desteği Sona Erdi

Bugüne kadar Mortal Kombat 11 oyunu için karakterler, aşama ve görünümler, oyun içi bölüm değişimleri ve çeşitli optimizasyonları da içeren 90 farklı güncelleme yayınlanmıştı. Oyunun geliştiricisi NetherRealm, yeni projelerine odaklanmak için artık Mortal Kombat 11 desteğini sonlandırdığını bir tweet ile takipçileriyle duyurdu.

Ancak seri tamamen piyasadan kaldırılmayacak. Zira bu oyunla ilgili bir sinema animasyon film yapımının yapım aşamasında olduğu da daha önceden doğrulanmıştı.