Monster Hunter Stories 2 Wings of Ruin 1 Milyon Adet Kopya Sevk Etti

Monster Hunter Stories 2 Wings of Ruin 1 Milyon Adet Kopya Sevk Etti

CAPCOM bu sabah, PC ve Nintendo Switch'te on günden biraz daha uzun bir süre önce piyasaya sürülen Monster Hunter Stories 2 Wings of Ruin fiziksel gönderiler ve dijital satışlar arasında bir milyon birimi geçmeyi başardığını duyurdu.

Monster Hunter Stories 2 Wing of Ruin CAPCOM için Bir Başarı

Monster Hunter serisi, CAPCOM için son derece başarılı olmaya devam ediyor. Monster Hunter World, efsanevi Japon yayıncının açık ara en çok satan oyunu oldu ve Monster Hunter Rise da bu yıl Nintendo Switch'te harika bir çıkış yaptı ve sadece iki ayda 7 milyonun üzerinde satış yaptı. Oyunun 2022'nin başlarında PC'ye de çıkması planlanıyor ve bu da oyun satışlarını daha da artıracağı kesin.

Monster Hunter Stories 2 Wings of Ruin

Monster Hunter serisinin spin-off serisi olan Wings of Ruin başarısına devam ederken, oyun için olumlu eleştiriler gelmeye de devam etmekte. İşte onlardan biri:

"Monster Hunter Stories spinoff serisi kişisel olarak, yaşlı ejderhalara karşı görkemli avları izlemekten büyülenen ve maceraya katılmak isteyen küçük bir çocuk için satın aldığınız türden bir oyun gibi geliyor. Temel yönleri anlamlı bir şekilde korurken hem JRPG hem de Monster Hunter acemilerine hitap edecek şekilde temellere indirgenmiştir. Ana hat Monster Hunter unvanının yerini tutmayabilir, ancak benzersiz ve ödüllendirici bir meydan okuma olarak kesinlikle tek başına iyi bir oyun olarak duruyor."

Daha genç veya belki de daha az deneyimli bir oyuncu tabanına yönelik olan Monster Hunter Stories 2 Wings of Ruin oldukça keyifli bir oyun. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.