Mistwalker, Yeni Oyunu İçin İki Yeni Video Yayınladı!

Mistwalker, Yeni Oyunu İçin İki Yeni Video Yayınladı!

Final Fantasy’nin yaratıcısı Hironobu Sakaguchi bugün, şirketin resmi YouTube kanalında Mistwalker Corporation ile ilgili 2 video yayınladı.

Videolarda “Main Theme” ve “BGM1” olarak adlandırılan 2 müzik parçası içeriyor. Bunun yanı sıra videolarda oyunun muhtemel kastı hakkında bizlere fikir veren bazı eskizler göze çarpıyor.

Mistwalker’in son başlığı, mobil JRPG'si Terra Battle, firma tarafından yapılan açıklamaya göre, bir şekilde(Muhtemelen MMORPG'den daha değişik bir versiyonda) konsollara uyarlanacak.

Şu anda bu yeni oyunun doğası hakkında fazla bir bilgiye sahip değiliz. Bu oyun Terra Battle’nin konsol versiyonu ya da tamamen farklı bir şey olabilir.

Konsol hakkında duyduğumuz en son şey, 2016 yılında Sakaguchi-san’ın kendisinden duyduğumuz, “Çalışmalar sürüyor.” açıklaması idi. Bir süre önce, oyun için Mistwalker ve Bravely Default’un geliştiricisi Silicon Studio arasında yapılacak olan bir ortaklıktan söz edilmişti.

Hironobu Sakaguchi, önümüzdeki Temmuz ayının başında Los Angeles’te düzenlenecek olan Anime Fuarı’nda bulunacak. Eğer açıklama, E3 sonuna kadar yapılmazsa muhtelemen o zaman konu hakkında yeni bilgiler elde edeceğiz.

Yayınlanan videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

[embed]

[embed]