Minecraft 1.8 ile Gelen Yenilikler ve Çıkış Tarihi!

Minecraft 1.8 ile Gelen Yenilikler ve Çıkış Tarihi!

Minecraft, Mojang Specifications tarafından geliştirilmiş olan ve küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 3 boyutlu oynanabilen bir oyundur. Oyun aldığı her güncellemede harika geliştirmeler ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Yaklaşan 1.8 güncellemesine ait bir görüntü de ortaya çıktı. Bu yeni güncelleme ile Minecraft oyununda kendi dünyanızı oluştururken sahip olduğunuz özelleştirmeler neredeyse sınırsız hale geliyor.

Videoda da izlediğiniz gibi Minecraft oyununda kendi dünyanızı oluştururken çok geniş bir özelleştirme imkanı size sunuluyor. Bu özelleştirmeler ile lavlar, okyanuslar, göller ve daha fazlasını devredışı bırakıp etkinleştiredebilirsiniz.

Bunların dışında oyun sayamayacağımız kadar özelleştirme barındırıyor kendi içinde. Bu özelleştirmeler ile ister dümdüz bir arazi oluşturun, ister dimdik dağlar oluşturarak bol eğlenceli dağ tırmanışları yapın.

Minecraft 1.8 sürümünün ne zaman yayımlanacağına dair henüz bir tarih açıklanmadı. Oyunun geliştiricilerinden Jens Bergensten Twitter hesabında yaptığı açıklamada 1.8 sürümü için Mayıs ayının ideal bir çıkış tarihi olacağını söyledi. Bu açıklamadan da anlaşılacağı üzere Minecraft 1.8 sürümü çok yakında oyuncular ile buluşacak.