Microsoft Flight Simulator'e Yeni Haritalar ve Hava Araçları Ekleniyor!

Microsoft Flight Simulator'e Yeni Haritalar ve Hava Araçları Ekleniyor!

Microsoft, Flight Simulator oyunu için büyük bir güncellemeye imzasını atacak. Yeni güncellemeyle beraber haritaların daha da geliştirileceği açıklandı. Üstelik yeni gelen hava araçları merak edildi. Güncelleme ne zaman yayınlanacak?

Microsoft Flight Simulator, yeni güncellemelerle çok daha gerçekçi bir hal alıyor. Uçuş simülasyon oyunları büyük ilgiyle karşılanıyor. Piyasada en kaliteli uçuş oyunlarından biri olan Microsoft Flight Simulator ise kendini geliştirmeye devam etmekte. Uçağa merakı olan pek çok oyuncu bu oyunu tercih ediyor. Çok fazla detaya sahip olması nedeniyle kimi zaman pilot adayları tarafından bile oynanmakta. Peki oyuna ne gibi özellikler getirildi? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor. Ortaya çıkan detaylara göre oyuna çeşitli modlar da eklendi. Bu modların yanı sıra ülkelere özel geliştirmeler yapılacak. Oyunla ilgili beklentisi yüksek olanlar güzel haberlerle karşılaştı. İşte Microsoft Flight Simulator'a gelen güncellemeler...

Microsoft Flight Simulator Güncellemeleri

Üç Ülkenin Haritası Güncellendi

Oyunda İsviçre, Almanya ve Avusturya'nın haritalarının güncellendiği açıklandı. Yeni haritalar 7 Eylül'de oyuncularla buluşacak. Çeşitli eksiklerin tamamlanmasıyla beraber güncelleme hazır hale gelecek.

Yeni Hava Aracı Geliyor

Oyuna yeni gelecek hava aracı ise heyecanla bekleniyor. Volocopter'ı test etmek isteyenler şimdiden güncellemeyi merak etti. Bu yeni aracın kullanımı diğer hava araçlarına pek benzemeyebilir. Çeşitli teknik detaylar benzese bile kullanım açısından bazı farkları olacaktır. Yeni deneyimler yaşamak isteyenler ise bu gelişmeleri yakından takip ediyor.

simu.jpg

Satılık Uçaklar Geliyor

Paket halinde gelen uçakların etiket fiyatı ise dikkat çekti. Türkiye fiyatıyla oldukça tuzlu olacak uçakların özellikleri de merak ediliyor. Ortalama 15 dolar fiyata sahip uçaklar da bulunuyor. Eğer uçaklara ilgi duyuyorsanız varsayılan uçakları denedikten sonra yenilerini satın alabilirsiniz.

Rekabetçi Yarış Modu Aktif Olacak!

Microsoft Flight Simulator'a gelen en önemli güncellemelerden biri ise rekabetçi modu oldu. Rekabetçi yarış modunda hava yarışları yapabileceksiniz. Çevrim içi olara oynanabilmesiyle heyecanın üst seviyelere çıkacağı belirtiliyor. Eğer sizler de bu deneyime ortak olmak istiyorsanız Eylül ayında gelecek güncellemeyi mutlaka indirin ve oyunu oynamaya başlayın. Daha önce oynamadıysanız da internet üzerinden çeşitli videolar izleyerek oyunu kavrayabilirsiniz. Oldukça teknik bilgiler içerse dahi zaman içerisinde alışabilir ve pilotluğun simülasyon halini test edebilirsiniz. Pilot olmak isteyen oyuncuların dahi bu oyunu oynadığı ve kendini denediği biliniyor.

Uçaklarda Hasar Olmayacak

Uçakların üreticileri ile belirli anlaşmalar yapıldığı için herhangi bir hasar gözükmeyeceği ancak zamanla kaybolacakları belirtildi. Pek çok araç üreticisi bu anlaşmalara dikkat ediyor ve söz konusu araçların hasarlı şekilde gözükmesini istemiyor. Alınan bu önlem neticesinde de oyun alternatif yöntemler ile kullanıcı karşısına çıkıyor.