Microsoft Flight Simulator Bütün Satış Araçlarını Açıkladı!

Microsoft Flight Simulator Bütün Satış Araçlarını Açıkladı!

Merakla beklediğimiz oyunlardan olan Microsoft Flight Simulator, son dönemin olmazsa olmaz seçeneklerini karşımıza çıkarmaya devam ediyor. Oyun dünyasının en güzel simülasyonlarından olacak olan Microsoft Flight Simulator, 10 Disk ile satışa sunulduğu için 90 GB boyutunda bir oyun. Tabiri caizse yükle yükle bitmeyecek türden bir oyun olduğu için çok güçlü bir kullanım seçeneği sunuyor.

Simülasyon şirketi olarak hizmet veren bu oyun, aslında tüm dünyayı gerçek bir ölçek ile sunacak. Bu da gerçeğe en yakın grafiklerle olacak bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Havalimanı üzerinde yer alan hava araçları ve bu araçlara dair ortaya çıkarılan her bir seçenek için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

Evde oturduğunuz yerden dünyanın her yerine gitme keyfi ne kadar da güzel değil mi? 30 farklı hava aracına sahip olarak kullanacağınız bu oyunu sizin için en keyifli şekilde ön plana çıkıyor.

Evde oturduğumuz yerden bir pilot olmamıza imkan verecek Microsoft Flight Simulator, aynı zamanda 30 farklı hava aracına ve detaylı şekilde tasarlanmış, gerçekten farkı olmayan 40 havalimanına ev sahipliği yapacak. Peki oyunda hangi hava taşıtları ve detaylı havalimanları bulunacak? Microsoft Flight Simulator’da yer alacak hava araçlarının ve havalimanları şu şekilde olacak (Listede yer almayan havalimanları yalnızca detaylandırılmamış bir şekilde oyunda bulunacak):