Microsoft 2022'nin En İyi Xbox Oyunlarını Açıkladı

Microsoft 2022'nin En İyi Xbox Oyunlarını Açıkladı

2022 yılının sonuna yaklaşırken, Microsoft yılın en iyi Xbox oyunlarını açıkladı. İşte tüm detaylar.

2022 sona ererken, Microsoft Cuma günü oyuncuların yılı tamamlamak için ellerine almak isteyecekleri 2022'nin en iyi Xbox oyunlarını açıkladı.

Yılın yarış oyunu ile başlayan "Forza Horizon 5 Hot Wheels "in son sürümü Xbox Series X/S için özel olarak geliştirildi.

Fotogerçekçi grafikler, otantik sesler, gerçeğe yakın bir ortam ve muazzam ayrıntılarla yeni nesil oyunların tonunu belirliyor.

Sıradaki "Sea of Thieves", oyuncuların gemi arkadaşlarıyla birlikte korsan olarak açık denizlere açılmasına, adaları yağmalamasına, devasa bir Kraken ile mücadele etmesine ve diğer gemileri batırmasına olanak tanıyor.

Şirket, Grounded'un reaktif dünyasında gezinirken normal boyutuna dönmeye çalışan küçülmüş bir gencin hikayesini anlatan "Grounded "un yılın en iyi hayatta kalma oyunlarından biri olduğunu belirtti.

Yeni yaratıklar, mekanlar ve sürprizlerle oyuncuların yaratıcılık becerilerini test ediyor.

Korku, aksiyon ve güçle dolu "Gears 5", oyunculara hızlı bir şekilde yeniden doldurmanın tatminini yaşatırken, büyüleyici hikaye anlatımı, atış mekanikleri ve mükemmel grafikleri oyuna avantaj sağlıyor.

Serinin altıncı oyunu olan ve Gears of War 4'ün doğrudan devamı niteliğindeki bu üçüncü şahıs nişancı oyunu, Coalition of Ordered Government'ın (COG) düşman gücü Swarm'a karşı verdiği mücadeleyi konu alıyor.

Son olarak, ortaçağ sanatından esinlenen ve eşsiz bir anlatı dokuyan bir cinayet gizemi oyunu olan "Pentiment", oyuncuların karakterlerini 16. yüzyıl İtalya'sında dindar bir ilahiyatçıdan asi bir holigana kadar her şeye dönüştürmelerine olanak tanıyor.

Şirket, tarihin derinliklerine dalan bu oyunun çağlar boyunca cazibe ve çekiciliğe sahip olduğunu söyledi.