Mafia III, Yeni DLC Paketi!

Mafia III, Yeni DLC Paketi!

Mafia III’ün sıradaki DLC paketi “Stones Unturned”, oyunun asıl kahramanı Lincoln Clay’ın aksine, eski CIA ajanı ve Lincoln’un Vietnam’dan arkadaşı olan John Donovan ile başlıyor. John Donovan, kendisini Vietnam’da ölüme terk eden ve son dönemlerde New Bordeaux’ta sorunlara yol açan Conor Aldridge’den intikam almak için Lincoln’dan yardım ister ve hikayemiz başlar. Hangar 13’e göre, Aldridge “alışılmışın dışında” ve “aşırı” olarak tanımlanan bir karakter ve kendini Donovan gibi, bir vatansever olarak görüyor.

Söylenilene göre, hikaye boyunca Donovan ile omuz omza çarpışacağız. Hangar 13’ün yapmış olduğu bir diğer açıklamaya göre, bu hikaye paketi, Donovan’ın sadece “Sabah 9-akşam 5 çalışanı” olmadığını, tam aksine Lincoln gibi  “Dağıtılacak beyin kaldı mı?” tipi bir karakter olduğunu göstermek için iyi bir fırsat.

Oyunun yapımcıları Hangar 13 ve 2K, Mafia III’ün “Stones Unturned” isimli, ikinci DLC paketinin 30 Mayıs tarihinde yayınlanacağını duyurdu. Stones Unturned isimli paketin yeni içerikleri şu şekilde:

  • New Bourdeux şehir sınırları dışında, yeni dükkanlar, restoranlar, binalar ve yağmur ormanlarının bulunduğu bir ada.
  • Yeni görevler icabı, sniper desteği çağrısı.
  • Yeni araçlar.
  • Yeni görev çeşitleri.
  • Sniperler ve yakın mesafeden, sessizce adam öldürmenizi kolaylaştıran dart silahı gibi yeni silahlar.

Yeni DLC paketinin tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mafia III Oyununun İncelemesine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Mafia III'ün İlk DLC Hikayesi Olan "Faster Baby" İncelemesine Buradan Ulaşabilirsiniz.