Mafia: Definitive Edition Hayranları Bu Habere Üzülecek!

Mafia: Definitive Edition Hayranları Bu Habere Üzülecek!

2K Games tarafından hazırlanan ve ön plana çıkarılan oyunlardan olan Mafia, tekrar geliyor. Özellikle kendine has tarzı ile büyük bir kitleye ulaşmış durumda. Mafia: Definitive Edition olarak organize edilen ve büyük bir kitleye ulaşan bu oyun, yeni bir seri ile karşımıza çıkacak ve özel bir yerde olacak.

İnsanların kalbini ilk oyunuyla kazanmaya başlayan Mafia serisi için, günümüz grafiklerine kavuşarak tekrar geliştiriliyor ve çok daha önemli bir hikaye ile ilerleme sağlıyor. Serinin diğer oyunları raflarda yerini almış durumda ama ilk oyunu için tarih yakın bir zaman idi. Ama işte burada Mafia: Definitive Edition takipçilerinizi üzen bir haber aldık. Oyun yine ertelenmiş!

Mafia: Definitive Edition çıkış tarihi!

Oyunun yeni çıkış tarihi 25 Eylül olarak açıklandı. Normalde 28 Ağustos tarihinde çıkacak olan oyun için erteleme kararı ile birlikte 25 Eylül güncel bir tarih oldu ve bu tarihe göre ön plana çıkarılmalar yapıldı diyebiliriz. Şirkete göre bu gecikmelerin yegane sebebi covid-19 oldu. Herkes için önemli ve güncel bir hareket yaratan şirket, bu konuya dair açıklamalarını da yine bu sistem ile ön plana çıkardı diyebiliriz.

Alel acele oyun çıkarmak istemeyen şirket, revize edilmiş görüntülerle bizlere ulaşacak gibi görünüyor. Mafia: Definitive Edition oyununun planları bir şekilde bozmadığını, sadece revize için gerekli olan sürenin bu olduğunu söyledi. Ayrıca covid-19 sebebiyle son süreçlerin çok zor geçtiğini de açıkladı. Bu yüzden biraz daha süre istedi. Ayrıca planlanan etkinlikler ve videolar yine aynı tarihlerde yayınlanacağı için onlarla ilgili ekstra bir sorun olmayacağı bilgisi verildi.