LOL Telefonda Oynanacak! Riot Mobile Nasıl İndirilir?

LOL Telefonda Oynanacak! Riot Mobile Nasıl İndirilir?

Leauge Of Legends, PC'de efsaneleştikten sonra Riot Games'in aldığı karar ile mobil uygulaması da çıkartılacaktı. Ağustos ayından bu yana Riot Mobile ile ilgili çalışmalar tamamlandı. Peki Riot Mobile nasıl oynanır? İşte Riot Mobile oyununa dair bilgiler.

Riot, son yıllarda oldukça isabetli kararlar alarak oyuncuların beğenisini kazanıyor. Şirket, LOL oyunundan sonra Valorant'a da el atmış ve bu anlamda yeni kullanıcı tiplerini bünyesine kazandırmıştı. CSGO ve LOL'ün birleşmiş hali olarak kabul edilen Valorant, büyülü yetenek ile silah becerisine dayalı bir oyun yaptı. Oyun, ilk günlerinden itibaren binlerce kullanıcıya ulaştıktan sonra şu an milyonların beğenisini kazanmış durumda. Valorant'taki başarıdan sonra sıradaki hedef belliydi. Oyunlarla ilgili yapılan düzenli güncellemenin dışında farkı anlaşmalar da gündemdeydi. Alınan bir karar milyonlarca telefon oyuncunun kaderini değiştirecek. Kitlesini her geçen gün geliştiren şirketten bu sefer de mobil oyuncular için bir hamle geldi. Mobil platformda da rekabete ortak olmak isteyen Riot Mobile, yeni oyunuyla ilgili bilgiler verdi. Oyunun yayınlandığı ve oynamaya hazır hale getirildiği biliniyor. Ancak oyunla ilgili yeni sürüm olmasından dolayı çeşitli sıkıntılar yaşanmakta. Bu sorunların ne zaman düzeltileceği soruldu. LOL ve Valorant isimli oyunların geleceği hakkında da bazı ifadelere yer verildi.

Riot Mobile Hataları Düzelecek mi?

Riot Mobile'in oyun içi ve oyuna girerken yaşanılan bazı kasma ve hata mesajlarına ilişkin nasıl bir düzenleme yapılacağı merak ediliyor. Kullanıcılar, oyunla ilgili yaşadıkları soruna geliştiriciye raporluyor. Bu sayede şirketin tespit edilen sorunları hızlı bir şekilde gidereceği ortaya çıktı. En kısa sürede çeşitli güncellemelerle Riot Mobile çok daha başarılı bir uygulama olacak. Oyunun LOL'ün benzeri olması, kısa süre içerisinde milyonlarca indirilmesi için bir neden. LOL+'ın yerine Riot Mobile olarak karşımıza çıkan uygulama, çok daha kapsamlı geliştirmeye maruz kalmıştı. Ağustos ayındaki açıklamadan sonra oyunla ilgili düzenlemelerin devam ettiğini biliyoruz.

riotmobile.jpg

LOL'e Yeni Güncellemeler Gelecek

Öte yandan Leauge Of Legends'e de yeni güncellemelerin geleceği öğrenildi. Oyunun e-spor kısmı bir süredir eksikti. Pandemiden sonra oyundaki güncellemeler bir noktada aksadı diyebiliriz. Ancak tüm bu detayların haricinde oyunla ilgili beklentiler arttı. Üç farklı temel oyun ile oyuncuların beğenisini kazanacak Riot, LOL ve Riot Mobile ile ilgili e-spor güncellemesine gidecek. Aslında en büyük güncelleme Riot Mobile için 2022 yılında gerçekleşecek çalışmaları kapsıyor. Çünkü uygulama çok yeni ve şirket de bunun farkında. Hataların giderilmesinin yanı sıra yeni özelliklerin taslakları da hazırlanıyor. Şirketin planı, 2022 yılında her yönden kendini tamamlamış bir uygulama yapmış olmak. Piyasada aksiyon, strateji ve beceri anlamında Riot Mobile'in sayılı uygulamalar arasında olacağı tahmin ediliyor.