Little Devil Inside: Çıkış tarihi, Oynanış ve Daha Fazlası

Little Devil Inside: Çıkış tarihi, Oynanış ve Daha Fazlası

Little Devil Inside hakkında bildiğimiz her şey burada. İşte detaylar..

Little Devil Inside, Neostream Interactive tarafından Haziran 2020'de PS5 vitrininde açıklanan bir oyun. Doğaüstü maceracı yaşamı ilginç bir şekilde ele alması, harika komedi anları için ilham verici, sevimli ve olgun. Hatta co-op çok oyunculu modu destekler, bu da oyuncuların macera dolu yaşamda birlikte mücadele etme şansına sahip olacağı anlamına gelir. 2020'den beri çok sayıda fragman yayınlandı, bu yüzden oyun hakkında biraz bilgimiz var.

Little Devil Inside hakkında çıkış tarihi ve hikayesinden oyun ve PC gereksinimlerine kadar bildiğimiz her şey burada.

Little Devil Inside çıkış tarihi

Ne yazık ki, Little Devil Inside için kesin bir çıkış tarihimiz yok, ancak 2022'de önce PS4, PS5 ve PC'de, daha sonra Xbox One ve Nintendo Switch'te çıkacağını biliyoruz.

Zaten 2022'ye oldukça yakın olduğumuz düşünülürse, yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi şüpheli, bu nedenle Mart ayından sonra piyasaya sürülmesi muhtemel. Little Devil Inside'ın yalnızca Neostream Interactive tarafından geliştirilmediğini, aynı zamanda Kickstarter'dan aldığı fon sayesinde onlar tarafından yayınlandığını belirtmek önemlidir. Bu, bu oyunu mümkün olan en kısa sürede çıkarmaya çalışan hiçbir kurumsal derebeyi olmadığı anlamına gelir. Hazır olduğunda çıkacak.

Little Devil Inside hikayesi

Little Devil Inside'ın hikayesi oldukça ilginç. Viktorya dönemi ve steampunk vibes ile 19. yüzyıl gibi görünüyor. Ana karakter Billy, üniversite profesörü Vincent ve meslektaşı Dr. Oliver tarafından dünyayı dolaşmak ve "tüm olağanüstü varlıkları" kataloglamak için işe alınan bir kılıç ustasıdır.

Neostream, oyunun video oyunu canavar avı klişesine hicivsel bir açı getirmesi gerektiğini belirtiyor; bu, fragmanın Bloodborne ve Monster Hunter'ın bir bebeği olsaydı çok benzediği göz önüne alındığında mantıklı. Oyun, finansal eşitsizlik gibi bir maceracının hayatının sıradan kısımlarını keşfedecek.

Sadece karavanlardan bile, Billy'nin tropik bölgelerden ve çorak çöllerden okyanusun ortasına ve buzlu bir tundraya kadar kelimenin tam anlamıyla hayal edilebilecek her yere seyahat ettiğini biliyoruz. Fragmanlardan birinde, bir işi kabul etmenin nasıl bir şey olduğuyla tanışıyoruz ve bu da neredeyse kraken görünümlü bir adama kurban edilmemize yol açıyor. Özellikle Little Devil Inside dünyası, The Witcher'a benzer şekilde kahramanlarına acımasız görünüyor. The Witcher'da Geralt, dünyanın en dikkate değer canavar avcılarından biri olmasına rağmen bok gibi muamele görüyor ve bok gibi para alıyor.

Little Devil Inside oynanış

Little Devil Inside, yalnızca sinematik savaşa odaklanmakla kalmayıp aynı zamanda hayatta kalma unsurları ve açık dünya keşfi ile ilgilenen üçüncü şahıs bir aksiyon-macera oyunudur.

Geliştiriciler size bir kılıç, kalkan, tabanca, kanca ve bomba sağladığından, silahlarınız oldukça çeşitlidir. Oyunun kendisi Legend of Zelda: Breath of the Wild, Bloodborne ve Ghost of Tsushima'ya benziyor, kamera açısını Zelda'dan, cesurluğu Bloodborne'dan ve sinematik kılıç oyununu Ghost'tan alıyor.

Vahşi doğada cesur olmak söz konusu olduğunda, yiyecek ve su doldurmak için kullanabileceğiniz bir çadırınız ve pişirme ekipmanınız var. Harita üzerinde seyahat etmek, kelimenin tam anlamıyla oyunun dünya haritasında seyahat etmeyi içerir. Dünyadaki engellerin veya olası etkileşimlerin etrafından dolaşmak için küçük minyatürler kullanıyorsunuz. Çok gerçekçi görünmeyen bir oyun için oldukça sürükleyici görünüyor.

Sadece ulaşım araçlarınızı değil, silahlarınızı ve zırhınızı da yükseltebileceğiniz oyuncuların katılabileceği bir yükseltme sistemi de bulunuyor. Görevler arasında, kendinizi oyun merkezi görevi gören ana şehirde bulacaksınız. Orada NPC'lerle konuşabilecek ve bir sonraki varış noktanız hakkında bilgi toplayabileceksiniz, bu görünüşe göre çok önemli, çünkü ne tür bir teçhizat getirmeniz gerektiğini dikte edecek.

Oyun ayrıca ölümün karakterinizi kalıcı olarak öldürdüğü roguelike özellikler içerir. Ancak, oyuncu yeni karakterini eskisinin öldüğü yere götürüp eşyalarını alabilir. Tüm bu karakterlerin adı Billy mi? Sanırım sonunda öğreneceğiz.

Ayrıca kulağa harika gelen kooperatif ve hatta yerel çok oyunculu oyun da var. Kahramanın aslında kendin yaratabileceğin biri olması mümkündür. Geliştiricilere göre Little Devil Inside, oyuncular arasında rastgele karşılaşma olasılığına da sahip. Oyuncuların bazen ortaya çıktığı günlerde Journey'in yaptığı gibi geliyor.

Little Devil Inside PC gereksinimleri

Little Devil Inside PC'de görünmeye hazır olsa da, bu oyunu çalıştırmak için ne tür bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok. Özellikle Little Devil Inside yoğun, yüksek çözünürlüklü dokularla uğraşmadığından, bunun çok zor olacağını hayal edemeyiz.

little-devil-inside-cikis-tarihi-oynanis-ve-daha-fazlasi.webp

Bugün daha zorlu bir oyuna bakıyor olsak bile, onu çalıştırmak için çok fazla şeye ihtiyacınız yok. Örneğin, Resident Evil 2, yalnızca en az bir Intel Core i5-4460 veya AMD FX-6300 CPU, 8 GB RAM ve bir Nvidia GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R7 260x GPU'ya sahip olmanızı gerektirir.