LEGO Star Wars: Castaways Apple Arcade'e Geliyor

LEGO Star Wars: Castaways Apple Arcade'e Geliyor

LEGO Star Wars: Castaways 19 Kasım'da Apple Arcade'e Geliyor.

LEGO Star Wars: Castaways 19 Kasım Cuma günü oyun hizmetinde başlayacak.

LEGO Star Wars: Castaways, oyuncuların bir girdabın ortasında gizemli bir gezegene iniş yaptığı bir hikayeye sahiptir. Gezegen terk edilmedi ve oyuncular, bu ilk çevrimiçi sosyal LEGO Star Wars oyunu olduğu için hem LEGO NPC'leri hem de diğer oyuncularla tanışabilir.

Oyuncular, karakterlerini yüzlerce LEGO Star Wars parçasıyla kişiselleştirebilir ve başkalarıyla oyunlarda rekabet edebilir. İkonik Star Wars içeriği mevcut olacak, böylece oyuncular Tusken akıncılarıyla savaşabilir, Endor'da stormtrooperlarla savaşabilir ve Jabba'nın Tatooine sarayını görebilir. Katılmak için Ölüm Yıldızı simülasyonları bile var. Çözülmesi gereken bir gizem var ve oyuncular bir takımla çalışabilir veya yalnız gidebilir.

Apple Arcade'deki yeni Star Wars oyununda yüzlerce LEGO parçasından kendi oyun içi LEGO minifigürünüzü oluşturun. Artık Castaways dostlarının yuvası olan gizli bir dünyayı keşfedin ve bu yeni evde bir hayat kurun! Yeni bir adayı keşfedin, yeni karakterlerle tanışın, Mikro Savaşçılarla yarışın ve hatta adada bir dans partisi düzenleyin! Takım kurun veya tek başınıza oynayın ve Star Wars evrenindeki anları kapsayan eski bir uygarlığın teknolojisiyle kaydedilen simülasyonlara dalın. Düşmanlarla savaşın, bulmacaları çözün, savaş alanlarında becerilerinizi geliştirin ve uçuş simülasyonları aracılığıyla kendi yolunuzu çizmeyi öğrenin! Gizemleri ortaya çıkarın ve gezegendeki yaşam için büyüyen bir tehdidi keşfedin.

‌Apple Arcade‌ kullanıcıları şu anda LEGO Star Wars: Castaways'i "Almayı" seçebilir ve başladığında cihazlarına yüklenir.

Bugünden itibaren NBA 2K22 Arcade Edition, ‌Apple Arcade‌ üzerinde de mevcuttur. NBA 2K serisindeki en son başlık olan 2K22, oyuncuların favori NBA takımlarını seçmelerine ve rakiplerine karşı mücadele etmelerine olanak tanır. Oyun, en yeni 2022 NBA kadrolarına ve çevrimiçi çok oyunculu bir moda sahiptir.

Mini Otoyollar, Doodle God Universe, Crossy Road Castle ve SpongeBob Patty Pursuit dahil olmak üzere birçok ‌Apple Arcade‌ uygulaması da güncellemeler aldı.