"League of Legends"dan Vi "Fortnite"a geldi

"League of Legends"dan Vi "Fortnite"a geldi

Epic ayrıca Jinx'in kıyafetini ve paketini de yeniden listeliyor.

Riot's Arcane hayranları, animasyon serisinin ikinci sezonu gelmeden önce uzun bir bekleyiş içinde. Bu arada, diziden yeni bir karakterle Fortnite'ın en azından birkaç maçını oynayabilirsiniz. Epic Games, Jinx'in kız kardeşi Vi'yi bugün (22 Ocak) 19:00 ET'de battle royale oyun içi Item Shop'a ekleyecek. Bir yumruk alıştırma ifadesi de dahil olmak üzere bir dizi temalı öğenin yanı sıra kıyafetini satın alabilirsiniz.

Ne yazık ki Vi, kendine özgü Hextech eldivenleriyle gelmeyecek. Bunun yerine Epic, şirketin Vi'nin "eldivenleri tamir edilirken tercih ettiği silah" olduğunu iddia ettiği Jayce's Warden Hammer'ı sunacak. Kaplamayı Arcane Vi Bundle aracılığıyla satın alırsanız, piltover'ın en iyi yükleme ekranını da alırsınız.

Dahası, Jinx'in kostümünü Kasım ayında piyasaya çıktığında satın alma şansını kaçırdıysanız, şimdi onu koleksiyonunuza eklemek için başka bir fırsatınız var. Epic, Jinx Arcane paketiyle birlikte kıyafeti yeniden listeleyecek ve aynı zamanda Vi kıyafetini Item Shop'a ekleyecek.