League of Angels 2 Beta Festivali Başladı

League of Angels 2 Beta Festivali Başladı

Dünyayı kasıp kavuran sıra tabanlı RPG oyunları arasına imza atan ve severek oynanan League of Angels II, 30 Ağustos’ta Beta Festivali ile Türkiye’ye açılıyor. Bigpoint tarafından Avrupa’da ve Türkiye’de yayınlanan, oyuncular arasında LoA2 olarak kısaltılan bu oyunu indirmeden de oynamak mümkün.

Arayüzü tamamen Türkçe’ye çevirilen oyun aynı zamanda 3 gün sürecek Beta Festivali’ne katılacak oyuncularına bir de local Türk kostümü vermekte. Anadolu sunucusu ile 30 Ağustos 2016 saat 07:00 itibariyle başlayan Beta Festivali’ne katılım ücretsiz olup, başka hiçbir etkinlikle elde edemeyeceğiniz Türk Oryantal kostümünü kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

League of Angels oyunu alışagelmiş oyunların aksine size savaşlarda farklı açılardan izleme ve savaşma olanağı verir. “1-Tık” ve Otomatik mod seçenekleri ile tarafınızdan büyük yükü alan oyunun dünya çapında 280 oyuncusu bulunmaktadır.

Dünyadaki sosyal sorumluluk projelerine ve evrensel etkinliklere de yer veren League of Angels 2’de, local etkinliklere rastlamakta artık mümkün olacak.