Karşınızda GTA V'in Yeni Güncellemesi: Gunrunning!

Karşınızda GTA V'in Yeni Güncellemesi: Gunrunning!

Rockstar Games, Grand Theft Auto V'in multiplayer modu için hazırladığı yeni güncellemeyi duyurdu. Temmuz ayında yayınlanacak “Gunrunning” eklentisi, GTA Online için büyük bir geliştirme.

Geliştiriciler, “Gunrunning” hakkında fazla bir bilgi paylaşımında bulunmadılar; fakat adından da anlaşılacağı üzere, yasadışı silah trafiği endüstrisi bünyesinde barındıracak.

Rockstar’ın yaptığı açıklamaya göre, “Jilet gibi giyinen CEO’ların lüks ve klimalı süitlerinde özel teslimatlar yaparken, deri aksesuarlarla süslü motorcular yasadışı tüketim mallarını aktarmak için yollarda hakimiyet kuruyorlar. Los Santos ve Blaine County’deki VIP’ler, CEO’lar ve motorcuların sahip olduğu, son derece karlı, aynı ölçüde kötü ve gizli bir suç ağının derinliklerine açılarak yeni fırsatlar sunuyor.

Blaine County’de oyuncuların yasadışı silah trafiğine dahil olabileceği, askeri düzeydeki araçların ve silahların üretim ekipmanlarını depolayabilecekleri servis pencereleri ve “gizemli mülkler” yer alacak.

Rockstar'ın, önümüzdeki zamanlarda “Gunrunning”, yeni silahlar, geliştirmeler ve araçlar hakkında daha fazla detay paylaşacağını umuyoruz. “Tampa”ya silah geliştirmesi gelmesinin yanısıra,  oyunda “APC” adı verilen yeni bir amfibi araç da yer alacak.

Geliştirme hakkında yeni bilgilere ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdilik, Gunrunning için yeni yayınlanan görsellere, aşağıda sizler için hazırladığımız galerimizden göz atabilirsiniz.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" columns="5" ids="23642,23643,23644,23645,23646"]

GTA V’ten diğer bir haber ise son zamanların en iyi açık-dünya oyunları arasında yer alan GTA V, 80 milyon satış rakamına ulaştı.