Jagged Alliance 3 Ne Zaman Çıkıyor? Jagged Alliance 3 Grafikleri Yayınlandı!

Jagged Alliance 3 Ne Zaman Çıkıyor? Jagged Alliance 3 Grafikleri Yayınlandı!

Jagged Alliance 3 oyunu, uzun zamandır bekleniyordu. Oyunla ilgili yayınlanan fragmanda grafiklerin değiştiğini görüyoruz. Oyun mekaniği çok merak ediliyordu. Jagged Alliance 3 ne zaman çıkacak? Oyunun çıkış tarihi ve özellikleri haberimizde.

1990'lı yıllardan kalma ve serisine tam gaz sevilen edilen strateji oyunu Jagged Alliance'den güzel bir haber geldi. Jagged Alliance 3'e dair bir fragman paylaşıldı. Fragmanda oyunla ilgiil daha fazla bilgi verildi. Grafik anlamında kendini geliştiren oyun, çeşitli özelliklerle de çeşitliliği artırmış vaziyette. Şu sıralar Steam platformunda adı geçen oyunun 1. versiyonu ücretsiz olarak veriliyor. Bu da serinin son oyununu almak isteyenler için tanıtım niteliğinde bir hamleydi. Steam, yalnızca ücretsiz oyun vermedi ayrıca geliştirici için güzel bir kampanya başlattı. 23 Eylül'e kadar geçerli bu kampanyayı sizler de değerlendirmelisiniz. Jagged Alliance 3'te neler değişti? Oyunun fragmanına bakılacak olursa yeni oyundaki sistem gereksinimleri ve sahip olduğu özellikler büyük öneme sahip. Strateji anlamında büyük bir oyuncu kitlesine hitap ettiği biliniyor.

jaggedalliance-3.png

Jagged Alliance 3 Özellikleri

Öncelikle oyunun grafikleri serinin 2. oyununa göre çok daha gelişmiş. Uzun süredir yeni bir oyun çıkarmayan geliştiriciler, teknolojiye ayak uydurmuş. Oyuna ait yayınlanan fragmanda tanıtımın yanı sıra oyun içi sahnelere de yer verilmiş. Bu da gerçekçi bir oyun deneyimini kullanıcılara yansıtıyor. Oyunda kullanılan askeri silahlardan yerleşimlere ve stratejik hamlelere kadar pek çok detay sizleri bekliyor olacak. Size bağı birliklerin kaderini belirleyeceğiniz ve bol çatışmanın içinde olacağınız anlara çok az kaldı. Oyunun geliştirildiği açıklandı ancak yayın tarihiyle ilgili bir bilgi paylaşılmadı. Yine de bu tarz fragmanların ve tanıtımların duyurulması oyunun en azından birkaç ay içerisinde piyasaya sürüleceği izlenimini uyandırıyor.

Jagged Alliance 3 Steamde mi?

Steam, hali hazırda Jagged Alliance serisini elinde bulunduran platformlardan biri. Yani Jagged Alliance 3 çıkar ise muhtemelen yine Steam aracılığıyla yayınlanacak. Platformun serisinin ilk oyununu ücretsiz olarak vermesi de bu anlaşmanın gerçekleşeceğini doğruluyor. Yeni oyunda çok daha farklı bir hikaye kullanıcılarla buluşabilir. Bu zamana kadar ki süreçte grafik anlamında daha düşük bir oyun oynadık. Fakat gelişen oyun teknolojisi, yerini grafiği yüksek ve etkileyici oyunlara bıraktı. Teknolojiden geri kalmadığı anlaşılan Jagged Alliance ise elindeki fırsatı değerlendirmeyi hedefliyor.

Oyun Ne Zaman Çıkacak?

Jagged Alliance için çıkış tarihi henüz paylaşılmadı. Eğer bir aksilik yaşanmaz ise ya 2021 yılı sonlarına doğru ya da 2022 başlarında oyunu oynayabiliriz. Ayrıca fragman videosunun yorumlarına bakılacak olursa bir kesim oyun için çok heyecanlı. Bazıları ise grafiğe atıfta bulunarak oyun mekaniğinin yetersiz kaldığını ifade ediyor. Bu nedenle iki farklı görüşe sahip kullanıcılar sosyal medyada oyunla ilgili fikirlerini paylaşmakta. Bakalım hangi taraf haklı çıkacak? Jagged Alliance 3 hakkındaki tartışmalar oyun için güzel bir gelişme. Çünkü ne kadar fazla konuşulurlarsa oyun çıktığında o kadar büyük etki yaratabilirler.