iOS Klasiği Crossy Road Yakında Apple Arcade'e Geliyor

iOS Klasiği Crossy Road Yakında Apple Arcade'e Geliyor

iOS klasiği Crossy Road yakında Apple Arcade'e geliyor.

Popüler iOS klasik oyunlarının listesi, Apple Arcade'de Frogger'dan ilham alan Crossy Road'un hizmete en son sıraya girmesiyle genişlemeye devam ediyor.

Apple Arcade, bugün “yakında” çıkacak olan oyunların listesini güncelledi ve birçok kişi modern sonsuz hazne Crossy Road'un en yeni eklenti olduğunu görmekten heyecan duyacak.

Geliştirici Hipster Whale, yakında Apple Arcade'e geldiğinde oyunu iPhone ve iPad için başlatacak, ancak şu an için açıklanan belirli bir lansman tarihi yok. Geçmişte, Apple Arcade sürümlerinin duyurulmasından gerçek lansman tarihine kadar bir aya kadar beklediğini gördük.

Ancak, oyunu hazır olur olmaz cihazınıza indirecek olan Apple Arcade Crossy Road uygulama listesindeki “Al” düğmesine dokunabilirsiniz. Daha önce, Hipster Whale, Crossy Road Castle sonsuz işbirliği oyununu Apple Arcade'e getirdi.

Yakında Apple Arcade'de çıkacak diğer oyunlar arasında LEGO Star Wars Battles, Castlevania: Grimore of Souls, Temple Run: Puzzle Adventure, Zen Pinball Party, MasterChef: Let's Cook, Layton's Mystery Journey ve daha fazlası yer alıyor.