Horizon Forbidden West Şubat 2022'de Geliyor

Horizon Forbidden West Şubat 2022'de Geliyor

Horizon Forbidden West gecikmeyle vurdu, şimdi Şubat 2022'de geliyor.

Horizon Forbidden West'i tartışmak için gamescom 2021 Açılış Gecesi Canlı sunumuna katıldı. Sony stüdyosunun yaklaşmakta olan üçüncü şahıs aksiyon oyunundan paylaşacak yeni bir oynanışı olmamasına rağmen, lansman planlarında bir değişiklik ortaya çıktı. Stüdyo, 2021 lansman penceresini kaldırdı ve şimdi sürüm için 18 Şubat 2022'yi hedefliyor.

Guerrilla'dan oyun direktörü Mathijs de Jonge, Horizon Forbidden West'in son geliştirme aşamasında olduğunu, ancak stüdyonun oyunu bu yıl lansman için standartlarına göre cilalayabileceğinden emin olmadığı için erteleme kararının alınması gerektiğini söyledi.

Jonge, "Ekiplerimizin küresel salgından büyük ölçüde etkilenmesi sürpriz değil" diye ekliyor. "Ekiplerimizi güvende tutarken ve sağlıklı bir iş/yaşam dengesine öncelik verirken yeni iş akışlarına, protokollere ve diğer zorluklara uyum sağlıyoruz."

horizon-forbidden-west-subat-2022de-geliyor.jpg

PlayStation hayranları artık bir sonraki giriş için daha uzun süre beklerken, PlayStation 5'te performans artırıcı güncellemesini yeni alan Horizon Zero Dawn'a geri dönerek zaman geçirebilirler. yeni konsol.

Devam filminden oyun arayanlar için, bu yıl Mayıs ayındaki bir önceki State of Play, Aloy'un diğer savaşçılar arasında bir makine filine karşı çıktığı oldukça uzun bir demoya sahipti.

Horizon Forbidden West, PlayStation 4 ve PlayStation 5 sistemlerinde çıkıyor. İlk oyun geçen yıl PC'ye gelirken, Sony'den platforma giden devam oyunu hakkında herhangi bir konuşma yapılmadı.