Heroes of the Dark Out iPhone ve Android'e Geldi

Heroes of the Dark Out iPhone ve Android'e Geldi

Gameloft'un Heroes of the Dark Out şimdi iPhone ve Android'de

Gameloft'un Van Helsing'i ele geçirmesi olan Heroes of the Dark, artık Android ve iOS cihazlarda mevcut. Oynaması ücretsizdir, ancak daha hızlı ilerlemek isteyenler için uygulama içi satın alımlar içerir.

Oyun, RPG ve strateji öğeleri içeriyor ve Viktorya Dönemi'nde geçiyor. Kahramanları işe alıyorsun, geliştirici yapıyorsun ve onları birliklerini savaşta yönetmeleri için donatıyorsun. Heroes of the Dark, hem PvP hem de PvE çevrimiçi çok oyunculu modu içerir, böylece diğer oyunculara karşı savaşabilir ve onların bölgelerini fethetmeye çalışabilir veya müttefiklerle takım oluşturup zindanları keşfedebilir veya çeşitli ödüller için görevleri tamamlayabilirsiniz.

Kahramanlar oldukça çeşitlidir ve kendi arka plan hikayelerine sahiptir; Her biri onları öne çıkaran özel güçlere sahip İnsanları, Kurtadamları ve Vampirleri işe alabilirsin. Oyuncular bu kahramanları çeşitli Ekipman setleriyle donatabilir, ancak aynı zamanda dövme teçhizatı için de mümkündür.

Türün hayranları, şu anda Google Play Store ve App Store aracılığıyla Heroes of the Dark'a göz atabilir. Gameloft'un yeni oyununun PC'de de mevcut olduğunu belirtmek önemlidir, Microsoft Store'dan indirmeniz yeterlidir.