Halo Infinite'in İlk Çok Oyunculu Betası 29 Temmuz'da Başlıyor

Halo Infinite'in İlk Çok Oyunculu Betası 29 Temmuz'da Başlıyor

Halo Infinite'in İlk Çok Oyunculu Betası 29 Temmuz'da Başlıyor

İlk Halo Infinite çok oyunculu teknik önizlemesi yarın 29 Temmuz'da başlayacak. Beta, 1 Ağustos Pazar gününe kadar devam edecek ve Halo Infinite'in çok oyunculu özelliklerini test etmeye davet edilenlere kısa bir şans sunacak. Microsoft, bu yıl ücretsiz çok oyunculu oyun modunu başlatmaya hazırlanırken, Halo Infinite için birçok teknik önizlemeden ilki.

İlk önizleme, 343 Industries'e göre "Bot davranışı ve çevrimiçi performans hakkında geri bildirim toplamak" için bir bot arenası ile AI botlarına karşı oyun testini içerecek. Bu arena, üç harita boyunca avcı modunu ve hafta sonu boyunca çeşitli zorlukları içerecek. "Botların hala tuhaflıkları var, bu yüzden onları kaçırıyoruz, ama kesinlikle itici değiller. Hazırlıklı olun,” diye uyarıyor 343 Industries.

Oyuncular ayrıca bu hafta sonu Halo Infinite'in Silah Tatbikatı bölümünü deneyebilecekler. Arena savaşlarına girmeden önce basit bir atış poligonunda silahları test etmenin bir yolu. Keskin nişancılar, tabancalar, klasik iğne makinesi ve MA40 AR dahil olmak üzere test edilecek çeşitli silahlar olacak.

343 Industries ayrıca, oyuncuların savaş geçişlerini nasıl açtığını, zorluklarla nasıl etkileşime girdiğini ve oyun içindeki mağazayı nasıl kullandığı da dahil olmak üzere Halo Infinite'in kullanıcı arayüzünü test ediyor. 343 Industries'e göre, "Bu teknik önizleme, kısaltılmış bir Savaş Bileti ve lansman için planlanan Özelleştirme seçeneklerinin küçük bir kısmını içerecek".