Halo 5: Guardians'ın Multiplayer fragmanı yayınlandı

Halo 5: Guardians'ın Multiplayer fragmanı yayınlandı

Önümüzdeki aylarda Xbox One için çıkış yapacak olan FPS oyunu Halo 5: Guardians'ın çok oyunculu modunu tanıtan bir video yayınlandı.

FPS türünün Xbox konsollarındaki temsilcisi olan Halo serisinin yeni oyunu Halo 5: Guardians için Microsoft'un Gamescom konferansında yeni videolar yayınlandı. Halo 5: Guardians, Halo 4'ün de geliştiriciliğini yapmış olan 343 Industries stüdyolarında geliştiriliyor. Halo serisinin geliştiriciliğini Halo 3'e kadar Desiny oyununun geliştiricisi Bungie yapmıştı.

Gamescom'da yayınlanan yeni videolar arasında Halo 5: Guardians'ın çok oyunculu modunu tanıtan bir video da var. Yayınlanan videoya baktığımız zaman çok oyunculu modunda karşımıza Warzone ve Arena isimli iki farklı seçenek çıkıyor. Halo 5: Guardians ile oyuncular yeni yeteneklere sahip olacak ve Halo 5: Guardians çok daha çekişmeli mücadelelere sahne olacak.

Microsoft'un yayınladığı bir diğer video da ise Halo 5: Guardians turnuvasının duyurusu yapılıyor. Bu turnuva 1 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip olacak. İşin arkasında Microsoft olunca böyle bir turnuvada 1 milyon dolar görmek pek şaşırtıcı değil.

Halo 5: Guardians, 27 Ekim 2015 tarihinde Xbox One için çıkış yapacak. Oyunun Gamescom fuarında yayınlanan videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.