Half-Life 3 Oyunu Source 2 Sebebiyle İptal Edilmiş!

Half-Life 3 Oyunu Source 2 Sebebiyle İptal Edilmiş!

Steam üzerinde dün gördüğümüz ve kendine has bir tarzda ön plana çıkardığımız seçenekler için yapılacak pek çok geliştirme işlemi var. Malumunuz herkes için yoğun bir dilde ilerleyecek olan bu süreçler için karşımıza çıkan her bir detayı tek bir tıklama ile kullanabilir ve gündeme dair yeniliklerle organize edebilirsiniz. 10 yıllık geçmişe göre sitenin içeriklerine ve oyunlarına göz atabilirsiniz.

Video oyun sektörünün önemli isimlerinden bir tanesi olan Valve, bugüne kadar onlarca önemli projenin altına imza attı. Bu projelerden belki de en çok sevileni ise "Half-Life" serisiydi.

Oyun gelişim aşamasında iken iptal edilmiş!

Oyuncular, Half-Life ve Half-Life 2 ile tanıştıktan sonra bu serinin üçüncü oyununu büyük bir heyecanla beklediler. Ancak Valve, tüm oyuncuları ters köşe yaparak Half-Life: Alyx isimli yeni bir oyunu kısa bir süre önce oyunseverlere sundu.

Dün itibarıyla Steam'e, Geoff Keighley imzalı bir içerik eklendi. Bu içerik; 18.5 TL'ye satın alabileceğiniz "Half-Life: Alyx - Final Hours". Valve'ın son on yıllık sürecine yakından bakabileceğimiz bir içerik olarak karşımıza çıkan Half-Life: Alyx - Final Hours, mini bir oyun ve bazı videolar içeriyor. İşte bu içerik içerisinde Half-Life 3 ile ilgili çok önemli detaylar yer alıyor.

Süreç içerisinde oyun gelişme aşamasında olduğu için hızlı bir yaklaşımı da rahat bir seçenek ile kullanabiliyor ve ön plana çıkarabiliyoruz. Zaman kaybetmeyin ve sizinle ilgili bütün seçenekleri buradan kullanmaya ve ön plana çıkarmaya devam edelim.