Guild Wars 2 Oyununa Legendary Armory Güncellemesi Geliyor

Guild Wars 2 Oyununa Legendary Armory Güncellemesi Geliyor

Ülkemizde pek fazla bilinmeyen ancak yurtdışında oldukça popüler olan Guild Wars 2 oyunu bu ay yeni bir güncelleme alıyor. MMO'ya gelen Legendary Armory önizlemesi yayınlanırken oyunculara bu güncelleme yayınlandığında hangi özelliklerin sunulacağına dair yeni fikirleri de vermiş oldu.

Guild Wars 2 oyununa gelecek olan yeni güncelleme ArenaNet kaynağı tarafından sızdırıldı. Oyunun geliştiricilerine göre güncelleme yayınlandığında oyuncuların hesaplarında topladıkları her efsanevi ekipman yeni Legendary Armory'de kullanışlı olarak depolanabilecek. Haliyle bu özellik sayesinde artık tüm efsanevilerinizi karakterleriniz arasında rahatlıkla dağıtabileceksiniz.

Legendary Armory Güncellemesi İle Gelenler

Oyun için gelecek olan güncellemelerde birçok özellik oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Armory'nin gelecek efsaneleri aldığınızda bunların otomatik olarak cephaneliğe dönüşeceği bildirildi. Bu sadece hesaba bağlı efsanevi öğeler için geçerli olacak. Kusursuz giyinmiş olan 80. seviye karakterlerden oluşan kadronuz kilidi açılmış efsanevi silahlarınıza, zırhlarınıza, sırt eşyalarınıza, ıvır zıvırlarınıza, ürünlerinize ve armalarınıza ücretsiz ve kolay erişime sahip olacak.

guild wars 2

Yine Guild Wars 2 için gelecek güncellemede sınırsız efsaneler envanterinizde kalacak. Sunrise veya Twilight'ın ciltli kopyalarına sahipseniz, büyük kılıçlar Efsanevi Cephaneliğinize eklenecek ve Eternity'nin yapımında kullanmak için jetonlar alacaksınız.

Guild Wars 2 Legendary Armory güncellemesi 13 Temmuz 2021'de yayınlanacak. Bu arada daha önce bildirdiğimiz üzere Guild Wars 2: End of Dragons oyununun ertelendiğini de unutmayın.