GTA The Trilogy Grafikleri Sanandreas, Vice City ve GTA lll ile Kıyaslandı!

GTA The Trilogy Grafikleri Sanandreas, Vice City ve GTA lll ile Kıyaslandı!

GTA The Trilogy grafiklerine ilişkin bir video yayınlandı. Videoda görüldüğü üzere Sanandreas, ve Vice City'nin grafiklerinden çok daha güzel bir oyun bizleri bekliyor. GTA The Trilogy fiyatı ve çıkış tarihi de açıklandı.

GTA The Trilogy: The Definitive Edition, fiziksel olarak Aralık ayında oyuncularla buluşacak. Remastered versiyon olması nedeniyle büyük ilgi çeken oyun, eski hikayelerin grafik ve oynanış bakımından daha avantajlı haliyle karşımıza çıkacak. GTA'daki Sanandreas, Vice City ve GTA lll oyunları büyük ilgi çekiyordu. Oyunlar efsaneleştiği için grafik bakımından daha güzel ve tatmin edici görüntülerin elde edileceği bir remastered sürüm yapılması kararlaştırıldı. Ortaya çıkan görüntüler fazlasıyla iyi. Çeşitli video kıyaslamalarında gölge, netlik, doku ve daha pek çok detaya dikkat edilmiş. Eski halleriyle kıyaslandığı videoları izlediğinizde aradaki farkı sizler de göreceksiniz. Oyundaki karakterler zaten çok seviliyordu ancak grafik konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmamıştı. Artık RockStar Games'in bu isteğe de güzel bir şekilde el attığını söylemeliyiz. Şirket, geliştiricilerle yaptığı çalışma neticesinde güzel bir oyun ortaya koydu. GTA'daki karakterlere ilişkin ne tarz bilgiler verildi merak ediliyor. Grafik kıyasının yanı sıra karakterlerin kendileri de merak ediliyor. Çünkü üç isim aynı oyunda yer alınca ortaya çıkacak zenginlik tahmin dahi edilememekte.

GTA The Trilogy Grafikleri

Aşağıdaki videodan izleyebildiğiniz üzere bina çekimleri, atmosfer, patlama sahneler, araç görüntüleri genel olarak başarılı. Araç plakaları dahi net olarak okunabiliyor. Ayrıca kıyafet üzerindeki yazılar da kaliteli ve okunabilir hale getirilmiş. Bu geliştirmeler oyunu çok daha özel kılacak. Özellikle de efsaneleşmiş seriyi grafikli şekilde oynamak isteyenler bayram edecek.

trilogy2.jpg

GTA The Trilogy Fiyatı

GTA The Trilogy 529 TL'ye satışa sunulacak. Oyunun bu kadar pahalı olmasındaki neden çeşitli grafik çalışmaları ve RockStar Games'in fiyat politikası diyebiliriz. 2013 yılında çıkan GTA 5'in de o döneme göre oldukça pahalı bir fiyattan sunulduğunu söylemek gerekir.

3 Kasım Çıkış Tarihi

Oyun 3 Kasım'da dijital olarak çıkacak. Ancak fiziksel çıkış tarihinden bahsedecek olursak 6 Aralık'ta çıkıyor. Bir haftaya oyunu oynamaya başlayabiliriz. Çeşitli platformlarda rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyun, büyük dikkat çekecek. Konsol ve bilgisayar kullanıcıları heyecanla bekliyor. Fiyatın her platformda aynı olması gerçekten üzdü. Çünkü 529 TL'nin gerçekten fazla olduğu vurgulanıyor. Asgari ücretin 6'da biri kadarı olabilecek bu miktar, pek çok oyuncunun GTA The Trilogy'i uzaktan izlemesine neden olacak. Ancak zaman içerisinde dijital oyun platformlarının indirimleriyle beraber çok daha uygun fiyatlara satın alabileceğinizi belirtelim. Yalnızca biraz zaman geçmesi bekleniyor. Özellikle de Steam'in sürpriz bir indirime imzasını atarak GTA The Trilogy'i milyonlara ulaştırması beklenmekte.