GTA: The Trilogy - Definitive Edition Çıkış Tarihi Açıklandı

GTA: The Trilogy - Definitive Edition Çıkış Tarihi Açıklandı

GTA: The Trilogy - Definitive Edition 11 Kasım'da çıkıyor, oyun fragmanı çıktı.

Rockstar'ın bu ayın başlarında duyurduğu Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, bugün yeniden düzenlenmiş klasiklerin oynanışına ilk bakışın yanı sıra 11 Kasım lansman tarihi aldı. İlginç bir şekilde, yeni sürümlerin birkaç bağımsız sürümü de Xbox Game Pass ve PlayStation Now'ı vuruyor.

Tam üçleme koleksiyonu, Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas ile birlikte geliyor ve hepsi de yeni bir stüdyo gibi görünen Grove Street Games tarafından Unreal Engine üzerinde yeniden oluşturuldu.

Orijinal görsel stili sağlam tutmaya çalışırken, aydınlatma, ortamlar, karakter modelleri ve binaların yanı sıra yüksek çözünürlüklü dokular, artırılmış çizim mesafeleri ve Grand Theft Auto V ile karşılaştırılabilir modernize kontroller için yükseltmeler mevcut olacak.

gta-the-trilogy-definitive-edition-cikis-tarihi-aciklandi.jpg

Silah ve radyo seçim çarklarında yapılan yükseltmeler, ara noktalara izin veren harita değişiklikleri, yenilenen başarılar ve ayrıca Gyro nişan alma ve bazı öğeler için dokunmatik ekran kontrolleri gibi Nintendo Switch'e özgü özellikler de onaylandı.

Bu arada PC versiyonu Nvidia DLSS desteği ile birlikte gelecek. Yeni özellikler, yeniden düzenlenmiş öğeler ve değişiklikler hakkında eksiksiz bir özet için koleksiyonun yeni kurulum merkezi sayfasına gidin.

Microsoft ve Sony'nin abonelik platformlarına gelince, Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition, önceki Xbox Game Pass hizmetine 11 Kasım'da gelirken, Grand Theft Auto III – The Definitive Edition, ikinci şirket tarafından PlayStation Now'a geliyor.

gta-the-trilogy-definitive-edition-cikis-tarihi-aciklandi-001.jpg

Komple üçleme koleksiyonu ve bireysel yeniden düzenlenmiş oyunlar için dijital ön siparişler artık Rockstar Games Launcher, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Nintendo Switch aracılığıyla PC için mevcut. 7 Aralık'ta Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PlayStation 4 platformları için fiziksel bir sürüm de planlanıyor. Android ve iOS için de bir mobil sürüm onaylandı, ancak 2022 için planlanıyor.

https://youtu.be/D71cBUeAL58