GTA Sanandreas'ı VR Moduyla Oynayabileceksiniz!

GTA Sanandreas'ı VR Moduyla Oynayabileceksiniz!

RockStar Games'in remastered oyunu GTA Trilogy: The Definitive Edition'da önemli bir gelişme yaşandı. Oyunda ortaya çıkan bir detay herkesi şaşırttı. Sanandreas'ı VR modu ile oynayabileceksiniz. Peki güncelleme ne zaman yapılacak?

GTA Sanandreas'ın Remastered halini heyecanla oynayan oyunculara müjde verildi. Bir kullanıcının Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda GTA Trilogy: The Definitive Edition'un Sanandreas oyununda VR modu bulunuyor. Kısa süre önce fark edilen bu detay büyük ilgi gördü. Çünkü oyunun VR modu daha önce de Meta'nın sahibi olduğu Oculus'ta olacağı vurgulanıyordu. Dolayısıyla VR modu ile GTA Sanandreas oynamak isteyenler büyük bir müjde verildi. Fakat modun ne zaman çıkacağına yönelik belirsizlik sürüyor. Eğer sizler de GTA Trilogy: The Definitive Edition oyununu oynamak istiyorsanız çeşitli modlarla birlikte oyun keyfinizi katlayabileceksiniz. Şu an için fiyattan ötürü pek çok kullanıcı oyunu satın alamadı. Çünkü oyunun Türkiye'deki değeri oldukça yüksek. Yine de oyunla ilgili çeşitli inceleme videolarına bakıldığında ne kadar etkili bir yapım olduğu anlaşılıyor.

Sanandreas VR Moduyla Oynanacak!

GTA Sanandreas gibi efsane bir oyunun grafikleri düzeltilmiş hali VR modunda sizleri bekliyor olacak. Şimdilik geliştirmelerin sürdüğü tahmin edilmekte. Yakın zamanda gelecek olan güncellemelerle modla ilgili daha detaylı bilgi edinebileceğiz. Oyuncular dilerlerse bakış modunu değiştirerek VR modunun çıkıp çıkmayacağına dair incelemede bulunabilir. Oyun içerisinde sizlerin de göreceği üzere grafikler eskisine nazaran daha da gelişmiş. Üstelik üç boyutlu oyun deneyimini sonuna kadar yaşayabileceğiniz VR sistemi üzerinde de çalışılıyor. Oculus VR ve RockStar Games iş birliği ile ortaya çıkacak sonuç heyecanla beklenmekte. Bakalım bu kadar beklemeye değecek bir deneyim yaşayacak mıyız?

gtasanandreas.jpg

GTA Trilogy Fiyatı Düşer mi?

GTA Trilogy: The Definitive Edition oyununun fiyatı nedeniyle kullanıcıların önemli bir kısmı oyunu deneyimleyemiyor. Bu nedenle sosyal medyadaki videoları takip etmek zorunda kalıyorlar. Yakın zamanda çeşitli dijital oyun platformlarının indirim yapması iyi olacaktır. Özellikle de Sonbahar indirimleri bu konuda oyuncuların işini görebilir.

Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

GTA Sanandreas VR modu için güncellemenin henüz gelmediğini biliyoruz. Ancak çalışmalar devam ediyor ve birkaç ay içerisinde kesinlikle bitmesi tahmin edilmekte. Eğer kısa süre içerisinde tamamlanırsa oyunun sahip olacağı trend de yükselecektir. Son zamanlarda pek çok oyunun VR modunda oynanabildiğine tanıklık ettik. Şimdi ise GTA Sanandreas'tan böyle bir hamle gelirse fazlasıyla sevindirici olacaktır. Büyük bekleyiş sürüyor ve RockStar Games ile Meta'dan gelecek açıklamalar oyunun geleceğine dair yön verici olacak.