GTA Online Los Santos Tuners Yayınlandı! İşte Tüm Detaylar

GTA Online Los Santos Tuners Yayınlandı! İşte Tüm Detaylar

GTA Online Los Santos Tuners Yayınlandı! İşte Tüm Detaylar

Geçtiğimiz günlerde

haberini yaptığımız üzere

GTA Online Lost Santos Tuners güncellemesi nihayet yayınlandı ve oyuncular artık eski tip araba buluşmalarını gerçekleştirebilecekler. Bu özellikle GTA 6'nın ne zaman çıkacağını merakla bekleyen biz oyuncular için ilaç gibi bir güncelleme oldu. Peki bu içerikte neler bulacaksınız? Los Santos Tuners güncellemesi için arabanızı satın alabileceğiniz noktalar dahil olmak üzere birçok bilgiye yer verdik. İşte detaylar.

Rockstar Games nihayet beklenen yeni güncellemeyi yayınladı ve birçok yeni içerik oyuncuları bekliyor.

GTA Online İndirimleri

Öncelikle GTA Online indirimlerinden başlamak istiyorum. Bu son güncelleme bazı indirimler ile birlikte geliyor. İşte indirimler:

 • Maibatsu Penumbra FF – 30% indirimli
 • Elegy Retro Custom – 30% indirimli
 • Vapid GB200 – 40% indirimli
 • BF Club – 40% indirimli
 • Lampadati Michelli GT – 40% indirimli
 • Annis Savestra – 40% indirimli
 • Karin Sultan – 40% indirimli
 • Vapid Dominator GTX – 40% indirimli

GTA Online Los Santos Tuners Güncellemesi Artık İndirilebilir

Güncelleme artık tüm platformlarda mevcut, yani oyuncular en son içeriği indirip oynatabiliyor. Bu yeni güncelleme ayrıca arabalar ve bisikletler de dahil olmak üzere bir dizi yeni araç ve hatta yeni bir müzik çalar ekledi!

Los Santos Tuners

Bu güncelleme, oyuncuların rekabet edebileceği yeni yarışlar, oyuncuların kilidini açabileceği bir dizi yeni araç ve hatta yeni bir konum içerecek. Bu konum, Cypress Flats'in yakınında, tanımsız, grafiti kaplı bir depodur ve GTA Online'da araba tutkunları için güvenli bir sığınak olacaktır. Los Santos'ta sevdiğiniz arabaları oynamanın, alıştırma yapmanın ve genel olarak keyfini çıkarmanın yeni yolları olacak.

Los Santos Araba Buluşması

Bu, oyuncuların takılabileceği muazzam ve daha da önemlisi sosyal bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Arabanızı alın ve sizin gibi araba buluşmasına gelmiş olan diğer oyuncular ile birlikte keyifli vakit geçirin.

Hatırlatmakta fayda var ki, burada şiddete izin verilmiyor. Silahlara veya silahlı araçlara izin verilmeyecek, yani artık sinir bozucu ölümler burada yer almıyor. Teşekkürler Rockstar!

Araba Mağazası Konumları

Yeni güncelleme için araba almak istiyorsanız aşağıdaki görselde bulunan resime bakarak yeni mağazaların yerlerini görebilirsiniz.

GTA Online Los Santos Tuners Araba Mağaza Noktaları

Araça garajı için ödemeniz gereken ücret 1.750.000 Dolar olarak gözüküyor. Garajı satın aldıktan sonra yükseltmelerin tamamını yapmak size toplamda 4.522.000 Dolar'a mal olacak.

Tuner güncellemesinin diğer önemli özelliklerinden biri de kendi otomobil mağazanızı satın alma fırsatıdır. Bunu yapmak için telefonunuzu açın, “para ve hizmetler”i ve ardından “labirent banka hacizleri”ni seçin. Çeşitli konumlardaki beş otomobil mağazasını filtreleme seçeneğini göreceksiniz.

 • Mesa: $1,920,000
 • Rancho: $1,750,000
 • Strawberry: $1,705,000
 • Mission Row: $1,670,000
 • Burton: $1,830,000

Bunlar sadece her bina için taban fiyatlardır. Tarz, renk tonu, amblemler ve hatta personel alımında özelleştirmeler eklenerek ücretler önemli ölçüde artırılır. Ekstralar menüsünde, isterseniz kişisel odalar ve araba asansörleri eklemek mümkündür.

Bir otomobil mağazası satın aldığınızda, iş panosunda bir başlangıç ​​görevi yaparak özelleştirmelerinizin kilidini açarsınız. Bu görev tamamlandıktan sonra, arabaları müşterileriniz için özelleştirerek para ve İtibar kazanabilirsiniz.

Los Santos Tuners Üyeliği

Üyelik için 50.000 Dolar ödemeniz gerekecek. Neyse ki, bu birçoğunuz için bu büyük bir ücret değil. Bu ücreti ödeyerek, Test Track, Reputation gibi özellikler için ilerleme kaydedebileceğiniz bir seviye sistemine sahip olacaksınız ve seviye ilerledikçe çeşitli ödüller sizleri bekliyor olacak. Ayrıca bu ilerlemeler sayesinde özel mağazalara ve özelliklere erişim sağlayacaksınız.

 • Merch Shop
 • Tattoo Shop
 • Mod bölümü
 • Prize Ride Challanges

Daha yüksek üyelik seviyelerine ulaştığınızda, Özel Devralma (Private Takeover) bile oluşturabilirsiniz. Bu, toplantıyı kendinize ait olduğunu göstermek için aydınlatma ve afiş renklerini özelleştirmenize olanak tanır.

Los Santos Tuners'da Yeni Yarışlar Oyuncuları Bekliyor!

Bu güncelleme, otomobilin içine ve dışına yeni yarışlar ekleyecek ve her birinin kendi liderlik tablosu olacak. Test Pisti, Head-to-Head ve Scramble gibi yarışların yanı sıra yeni zaman denemelerine de ev sahipliği yapacak. Ayrıca üyeler için yeni Sokak Yarışları Serisi ve Takip Serisi de var. Bunlar, bir bütün olarak Los Santos'ta yarışmanızı sağlayacak ve ayrıca Sprint'e de katılacak.

İtibar Nasıl Kazanılır?

İtibar, Los Santos araba buluşmalarında hayati önem taşıyan bir özelliktir ve bunu çeşitli şekillerde kazanabilirsiniz.

Yarışlarda yarışabilir ve kazanabilir, günlük giriş bonusları alabilir, test pistinde zaman ayırabilir ve araba buluşmasında takılabilirsin. Daha yüksek bir itibar seviyesi edinmek için farklı avantajlar elde edeceksiniz. Bu, yeni moda teçhizatı, tekerlekler ve görünümler gibi otomobil özelleştirme seçeneklerini, belirli otomobillerde ticaret fiyatlarını, yeni Yarış modlarını ve hatta kendi buluşmalarınıza ev sahipliği yapabileceksiniz.

Los Santos Tuners'ın Yeni Arabaları Hangileri? Fiyatları Ne Kadar?

Yeni güncelleme ile birlikte yeni araçlarda oyuna ekleniyor. Bu güncelleme toplamda 10 yeni araba içeriyor ve arabaları aşağıda görebilirsiniz.

Jester RR - Fiyat: 1.970.000 Dolar

Jester RR

ZR350 - Fiyat: 1.615.000 Dolar

ZR350

Euros - Fiyat: 1.800.000 Dolar

Euros

Tailgater S - Fiyat: 1.495.000 Dolar

Tailgater S

Vapid Dominator GT - Fiyat: 1.220.000 Dolar

Vapid Dominator GTT

Karin Futo GTX - Fiyat: 1.590.000 Dolar

Karin Futo GTX

Annis Remus - Fiyat: 1.370.000 Dolar

Annis Remus

Karin Calico GTF - Fiyat: 1.995.000 Dolar

Karin Calico GTF

Vulcar Warrener HKR - Fiyat: 1.260.000 Dolar

Vulcar Warrener HKR

Dinka RT3000 - Fiyat: 1.715.000 Dolar

Dinka RT3000

Yeni Müzik Çalar ve Yerleri

Yeni müzik çalar, oyuncuların, şaşırtıcı olmayan bir şekilde müzik içeren müzik çubuklarını toplamak için şehirde dolaşmak zorunda.

Bunlar daha sonra oyun içindeki Müzik Çalar'dan seçilebilir ve çalınabilir. İşte çubukların yerleri:

 • Tony'nin Gece Kulübü Ofisindeki Masasında
 • Casino çatı terasındaki bir masada
 • Araba Buluşması Deposunda, özelleştirme alanının yanındaki bir masada
 • Bardaki Arcade'de.

Araba Buluşmalarına Nasıl Katılabilirsiniz?

Aşağıda görebileceğiniz gibi, LS Car Meet, Cypress Flats'te bulunabilir. GTA Online haritasının filtresiyle değiştirilebilen benzersiz bir harita simgesiyle işaretlenmiştir.

Los Santos Car Buluşma Noktası Cypress Flats

Lokasyona geldiğinizde aşağıdaki binayı göreceksiniz.

Girişe giderseniz, LS Car Meet'e erişebileceğiniz anlamına gelen mavi bir işaret olacak. Garajın hemen önünde. Bu işlem, kişisel Garajınıza veya oyun içindeki işletmelere erişmek için kullandığınız işlemle aynıdır.

Yeni güncelleme ile ilgili bildiklerimiz şimdilik bunlar. Yeni şeyler öğrendiğimiz zaman sizi bilgilendireceğiz.