GTA 6 Çıkış Tarihinden Görünümüne Kadar İşte Sızdırılan Tüm Bilgiler

GTA 6 Çıkış Tarihinden Görünümüne Kadar İşte Sızdırılan Tüm Bilgiler

GTA 6 Çıkış Tarihinden Görünümüne Kadar İşte Sızdırılan Tüm Bilgiler

Rockstar Games, Grand Theft Auto serisinin son taksitini, yani Grand Theft Auto V'i 2013'te piyasaya sürdü. Oyun, takip eden büyük bir sadık hayrana sahip olmaya devam ederken, Grand Theft Auto serisinin bir sonraki taksiti olarak adlandırılan bir sonraki taksit. Grand Theft Auto 6 veya GTA 6, bir süredir haberlerde yer alıyor. Her iki haftada bir, raporlar, GTA 6'da oyunculara sunulması beklenen bir özelliğin veya öğenin ayrıntılarını veriyor. Bu tür raporlar sayesinde, GTA 6'nın nerede kurulduğunu, hangi haritalara sahip olacağını ve hatta oyunun oynanacağını büyük olasılıkla bilebiliriz. üzerinde bulunacağı konsol. Yani, dedikodu fabrikalarının ortaya çıkardığı şeyler hakkında bildiğimiz her şey şöyle:

Ne zaman ve nerede başlayacak?

Tipster Tom Henderson'a göre GTA 6, 2024 ile 2025 arasında herhangi bir zamanda piyasaya sürülecek. Bu, oyunun son tekrarından 12 yıl sonra geleceği anlamına geliyor. Ayrıca GTA 6'nın yalnızca Sony'nin PlayStation 5'inde, Microsoft'un Xbox Series X ve Series S konsollarında ve PC'lerinde çıkacağını söyledi. Şu an itibariyle PS5 ve Xbox Series X konsolları piyasada sıkıntı yaşıyor ve bu nedenle Rockstar Games, oyun piyasaya sürüldüğünde bu konsollar için büyük bir pazar olduğundan emin olmak istiyor. Basitçe söylemek gerekirse şirket, GTA 6 piyasaya sürüldüğünde oyunseverlerin çoğunluğunun bu konsollar aracılığıyla bu oyuna erişmesini sağlamak istiyor.

Oyun hakkında ne biliyoruz?

GTA 6, sızıntılara göre 90'lı yıllarda kurulmayacak. Bunun yerine şirket, bunun için yeni ve modern ortamlar keşfediyor. Ancak, Vice City merkezli olacak. Buna ek olarak, bilgi sahibi, GTA 6'nın GTA 5'te bulunan aynı çoklu oynanabilir karakter özelliği ile geleceğini iddia ediyor. Buna ek olarak, teknoloji meraklısı bir kadın karaktere sahip olacak. Buna ek olarak Henderson, GTA 6'nın yeni bir DLC yayınlandığında değişecek olan gelişen bir harita ile geleceğini söyledi.

GTA nasıl görünecek?

Ayrı olarak, raporlar Reddit'te oyundan ilk görüntü olduğu bildirilen bir resme işaret etti. Görüntü bize GTA 6'nın temel alacağı şehir hakkında bir fikir veriyor. Baskın sayıda Reddit kullanıcısı, görüntünün gerçekten oyunun bir versiyonundan olduğuna inanıyor. Burada dikkat edilmesi gereken en büyük nokta, Rockstar Games'in GTA 6'nın ne zaman çıkacağını ne teyit ne de yalanlamış olması.