GTA 5 King Kong ve Godzilla Modu Çıktı! İşte Yeni Modların Özellikleri

GTA 5 King Kong ve Godzilla Modu Çıktı! İşte Yeni Modların Özellikleri

GTA V oyununa yeni bir özellik geldi. Daha önceden de sistemde olan ancak işlevsellik bakımından isteneni veremeyen bazı modlar yenilendi. Bundan sonra artık Godzilla ile King Kong hayranlarının oyun içinde daha fazla eğlenebileceği yepyeni GTA 5 modları bulunuyor. JulioNIB tarafından geliştirilen modlar için King Kong ve Godzilla modlarının yayınlanmadan önceki son detayları paylaşıldı. Artık bu modlar sayesinde King Kong ve Godzilla karakterini alarak GTA 5'i oynayabileceksiniz.

GTA 5 İçin Gelen Modlar Ne İşe Yarıyor?

Oyun içindeki diğer kahramanlara benzer olarak geliştirilen üç yaratık kahraman için birçok hareket tasarlandı. Artık bir King Kong olarak duvarlara tırmanıp yüksek binaları geçebilir, Godzilla ile ise devasa atomik nefes kullanabilir hatta bir şok dalgasını kullanarak rakiplerinizi alt edebilirsiniz.

Yeni gelen modlarla beraber en iyi King Kong & Godzilla deneyimini GTA 5 ile yaşayabileceksiniz. GTA 5 için geliştirilen bu modlar şu an için beta aşamasında sayılabilir. JulioNIB, King Kong ve Godzilla modlarının tam sürümünü ileri bir tarihte oyun severlere ücretsiz olarak dağıtacak.