Google Play Store'da 2021'in En İyi Uygulamaları Seçiliyor!

Google Play Store'da 2021'in En İyi Uygulamaları Seçiliyor!

Play Store, 2021'in en iyi uygulamalarını seçecek. Oylama başladı ve yakın zamanda sona eriyor. Hangi uygulamalar aday olarak gösterildi? 5 farklı kategoride yer alan uygulamalar, özel ekip tarafından seçildi. İşte oylama listesindeki uygulamalar...

Google, her yıl düzenli olarak yaptığı oylama ile o yılın en başarılı uygulamalarını seçiyor. Play Store'daki editör ekibinin aday olarak seçtiği uygulamalar arasında belirlenen bu durum, genel olarak tasarımdan kaliteye indirme sayısına ve daha pek çok etkene bağlı olarak düzenlenmekte. Hal böyle olunca genel olarak kullanıcıların aşina olduğu ve deneyimlediği uygulamalar ön plana çıkıyor. 2021 yılı en iyi Play Store uygulamaları için hazırlık başladı. Bu yıl içerisinde 5 farklı kategoride seçim yapılacak. Oylamaları şu an sizler de verebiliyorsunuz. 17 Kasım'da sona erecek olan oylamaların 30 Kasım'da duyurulması planlanmakta. Yıl boyu yayınlanan ve hali hazırda kendini geliştiren pek çok uygulamanın bu listede yer aldığını söylemeliyiz. Peki hangi kategorilerde oylama yapılıyor? İşte merak edilen sorunun cevabı ve çok daha fazlası haberimizde yer alıyor.

2021 Play Store Best Of Kategorileri

Play Store uygulamasında hangi kategorilerin yer aldığı ortaya çıktı. Kişisel gelişim, günlük kullanım, iyilik, gizli cevher ve eğlence kategorilerindeki uygulamalar oylamaya sunuldu. Eğlence sizin de anlayacağınız üzere genel olarak oyunları kaplayacak olan uygulamalar bütününe verilen kategori ismi. Kişisel gelişime büyük ilgi olduğu için bu alanda ayrı bir kategori oluşturuldu. Dolayısıyla yenilikleri yakından takip eden pek çok kullanıcı uygulamaları deneyimleyerek kararını verebilir. Oylamalarda hangi uygulamaların yer aldığı da merak ediliyor. Bilindiği üzere pek çok aplikasyonun Play Store'da yayınlandığını söylemek mümkün. Hal böyle olunca insanlar ister istemez tanımadığı uygulamalarla karşılaşabiliyor. Ancak oylama bitene kadar uygulamayı indirip ve fikir sahibi olup öyle değerlendirmede bulunabiliyorsunuz.

playstoreodull.jpg

Oylamada Olan Play Store Oyunları

Şu an aktif olarak oylayabileceğiniz ve eğlence kategorisinde yerini alan Play Store oyunlarını sizlerle paylaştık:

  • MARVEL Future Revolution
  • The Walking Dead: Survivors
  • Beatstar – Touch Your Music
  • Battlegrounds Mobile India
  • Project Makeover
  • League of Legends: Wild Rift
  • Crash Bandicoot: On the Run!
  • Score! Hero 2
  • Garena Free Fire MAX
  • Pokémon UNITE

Yukarıda büyük bir hayran kitlesine hitap eden oyunları görebilirsiniz. Gerçekten de kimilerinin film serisi bulunuyor kimileri ise oyun dünyasına büyük kazanımlar sağlamış. Hatta çizgi film ile başlayarak tüm dünyayı etkisi altına almış oyunlar da bulunmakta. Hal böyle olunca insanlar hangisini seçeceği konusunda şaşkınlık yaşıyor. Ancak içlerinden birisi en fazla oyu alacak. Oyunlar hakkındaki beklentiler oldukça fazla. Kullanıcılar, listede sevdikleri oylar için sosyal medya üzerinde paylaşımlar yaparak kullanıcıları teşvik edebilir. Kazananın kim olduğunu önümüzdeki haftalarda öğreneceğiz. Eğlence kategorisi haricinde dört farklı kategori olduğunu da belirtelim.