Going Medieval oyunu minimum sistem gereksinimi! Going Medieval fiyatı belli oldu

Going Medieval oyunu minimum sistem gereksinimi! Going Medieval fiyatı belli oldu

Going Medieval; Foxy Voxel tarafından geliştirilen ortaçağ simülasyon savaş oyununun yayıncılığını The Irregular Corporation yapmıştır. Windows platformlarında oynanabilen oyun 01.06.2021 tarihinde çıkış yapmıştır.

Going Medieval minimum sistem gereksinimi

İşlemci:  Intel Core i5-3330 @ 3.00GHz / AMD FX-8300 Eight-Core

İşletim sistemi: 64 bit Windows 7

Video genişletme kartı: GeForce GTX 1050 / Radeon RX 560

RAM: 8 GB

DirectX: DirectX 11

Going Medieval oyunu konusu ve hikayesi nedir?

Veba yüzünden %95'i yok olmuş bir ülkede sağ kalan insanlara yardım edip hayatlarını tekrar kurmalarına yardım ediyorsunuz. Orta Çağ döneminde, vahşi doğanın ele geçirdiği bir ülkede yaşam mücadelesi veriyorsunuz. Siz başardıkça da köylülerin mutluluğuna ortak oluyorsunuz. kale inşa edebilir, Koloninizi savunup köylüleri koruyabilirsiniz.

Yeni çıkan ve geliştirilme aşamasında olan erken erişim oyunu hakkında Epicgames'in yaptığı uyarıya dikkat etmenizi öneniriz. 'Erken Erişim oyunlar henüz geliştirme aşamasındadır ve zaman içinde önemli ölçüde değişebilir. Bu nedenle, bu oyunu oynarken beklenmeyen sorunlar yaşayabilir veya tamamen yeni oynanış unsurlarıyla karşılaşabilirsin. Oyunu şimdi geliştirme aşamasındayken oynayarak deneyimleyebilir veya daha eksiksiz bir deneyim için bekleyebilirsin.' şeklinde. Fiyatının beklenilenden daha ucuz olması, oyunun geliştirme aşamasında olmasından kaynaklanıyor diyebiliriz.

Going Medieval oyunu fiyatı nedir?

Epicgames resmi sitesinden 39 TL fiyata temin edebilirsiniz. Ek olarak, Going Medieval oyun müziklerini de 8,2 TL gibi bir fiyata alabilirsiniz.