God of War: Ragnarok PlayStation Showcase 2021'in En Çok İzlenen Oyunu Oldu

God of War: Ragnarok PlayStation Showcase 2021'in En Çok İzlenen Oyunu Oldu

God of War: Ragnarok PlayStation Showcase 2021'in En Çok İzlenen Oyunu Oldu.

PlayStation Vitrini 2021 bu hafta yapıldı ve izleyicileri en çok etkileyen Sony etkinliğinin duyuruları hakkında şimdiden sonuçlar çıkarılabilir. God of War: Ragnarok en çok beklenen, Buna göre uzman Benji-Sales tarafından yürütülen deneyden çıkarılabilir.

Özetle, Sales, yüz binden fazla çoğaltma ile etkinlikte yayınlanan oyunların fragmanları ile videoları aramak için YouTube'u taramaya kendini adamıştır, ortalamayı ve on milyondan fazla çoğaltma ile God of War: Ragnarok'u elde etmiştir. bir numara, çok yakından takip ediliyor, evet, Spider-Man 2 veya Marvel's Wolverine gibi uzun zamandır beklenen oyunlar:.

God of War: Ragnarok PlayStation kullanıcılarının en çok istediği oyundur, ancak bu sürprizlerin en büyüğü anlamına gelmez ve ilk bölümü PS2'de yayınlandığından bu yana platformdaki en popüler özel serilerden birinden bahsediyoruz. üç yıldan daha önce. Kaçırdıysanız, işte fragman.

https://youtu.be/Ms_mT5Vgqjo

Önümüzdeki iki oyunun ne olduğunu zaten söylemiştik: PlayStation Showcase 2021'de gösterilen fragmanın 9 milyondan fazla izlendiği Spider-Man 2; ve 7 milyondan fazla izlenen Marvel's Wolverine. Listedeki sonrakiler, video oyunlarının harika klasikleri olmalarına rağmen, yankı açısından çok düşüyor. Öyle görünüyor ki: Marvel süper kahramanları gittikleri her yerde zafer kazanıyor.

İşte Spider-Man 2'nin fragmanı, sadece bir CGI dizisi ve 2023 için planlanan çıkış tarihi...

https://youtu.be/4rKFkLeRF3Q

Marvel's Wolverine için de aynısı ve hatta biraz daha az, çünkü neredeyse bir teaser değil ve yaklaşık bir çıkış tarihi bile yok. Ve Disney yan kuruluşunun süper kahramanlarına dayanan oyunların geri kalanı? Örneğin, Marvel'in Galaksinin Koruyucuları da orada olduğu için.

https://youtu.be/mfnc4_LCPNg

Bununla birlikte, Star Wars: Knights of the Old Republic Remake veya Gran Turismo 7 gibi video oyunları ve PlayStation tarihindeki altın isimlerin çok daha geride olması ilginçtir (Alan Wake Remastered gibi başlıklarla anlaşılmaktadır). , ancak KOTOR ile?). Olursa olsun, Sony konsolunu iyi tedarik edecek, aksi halde nasıl olabilir, özellikle PlayStation 5'e ve PlayStation Vitrini 2021'de görülenler, God of War: Ragnarok dahil, olacakların sadece bir parlaması. .