God of War PC'ye Geliyor: İşte Tüm Bilinenler

God of War PC'ye Geliyor: İşte Tüm Bilinenler

God of War PC'ye geliyor: Şimdiye kadar bildiklerimiz..

Resmi olarak Kratos ve Atreus, 14 Ocak 2022'de Steam diyarına yolculuklarına çıkıyor.

Bir Steam veritabanı listesi, God of War'ın PC'ye gelebileceğini ortaya çıkardıktan kısa bir süre sonra, bir Steam listesi, God of War'ın gelecek yıl PC'de çıkış yapacağını resmen açıkladı.

Steam listesi, God of War'ın 14 Ocak 2022'de çıkacağını belirtiyor. PC sürümü hakkında şu ana kadar bildiklerimiz bunlar.

PC'de God of War: Bildiğimiz her şey

Şimdiye kadar onaylanmış birkaç PC özelliği var.

İlk önce kilitsiz kare hızları, daha yüksek çözünürlüklü gölgeler içeren grafik seçenekler, geliştirilmiş ekran alanı yansımaları ve ayrıca GTAO ve SSDO'nun eklenmesi.

Sırada, kare hızlarını artıracak ve "belirli Nvidia GPU'larında güzel, keskin görüntüler oluşturacak" Nvidia DLSS'nin eklenmesi var. Ayrıca Nvidia Reflex, mümkün olan en düşük gecikmeye sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bir başka harika özellik de girdilerinizi tamamen özelleştirme yeteneğidir, böylece oyun kumandanız ne olursa olsun, düğmeleri kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Son olarak, ultra geniş destek var, böylece God of War'ı 21:9 ekranla deneyimleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri şu anda pek açık değil. Tek bildiğimiz, oyunun 80 GB kullanılabilir alan gerektirdiği. Görünüşe göre bu başlığın yayınlanmasından PlayStation Mobile, Inc. sorumlu. Umarız Horizon Zero Dawn'ın yaşadığı performans sorunlarından muzdarip olmaz.

God of War'ın PC ve dizüstü bilgisayarların arasından nasıl geçtiğini görmek heyecan verici olacaktır.