Ghost of Tsushima: Director's Cut yeni bir DLC ile duyuruldu

Ghost of Tsushima: Director's Cut yeni bir DLC ile duyuruldu

Yakın zamanda sızdırılan Ghost of Tsushima: Director's Cut önceki gün Sony tarafından resmi olarak duyuruldu ve Ağustos ayında PlayStation 5 ve PS4 için piyasaya sürülecek. Aynı zamanda daha önce görüntülenen bir DLC'yi de beraberinde getiriyor.

Ghost of Tsushima: Director's Cut ile gelecek DLC'de tamamen yeni bir bölüm ve ada sizi bekleyecek. Bu adada Moğol söylentilerini araştırmak için Jin adayı ziyaret edecek ama orada kendisini geçmişindeki bazı travmatik olayların sekelleri bekleyecek.

Yeni hikayede keşfedilecek yepyeni ortamlarla beraber Jin ile atı için yeni bir zırh, yeni mini oyunlarla teknikler, yeni ve ürkütücü düşmanlar ve çok daha fazlası yer alacak.

Ghost of Tsushima: Director's Cut Hikayesi Nasıl Olacak?

Oyunun geliştiricisi tarafından yapılan açıklamada Jin'in hikayesinin nasıl inşaa edileceği konusunda çok düşünüldüğü ve oyuncuların geri bildirimlerini de göz önünde bulundurarak oyunu iyileştirmek için tüm seçeneklerin ele alındığı vurgulandı. Ghost of Tsushima: Director's Cut için sadece Jin'in yolculuğunda yeni bir bölüm olarak değil aynı zamanda oyuncuların en çok talep ettikleri özelliklere yanıt olarak yeni bazı özelliklerin de üzerinde durulduğu ifade edildi.

ghost of tsushima directors cut

PlayStation 5 İçin Özel Olarak Uyarlandı

PS5 için Ghost of Tsushima: Director's Cut uyarlanabilir tetikleme, 3D ses, isteğe bağlı olarak 4K çözünürlük ve 60fps daha hızlı yükleme özellikleri de beraberinde geliyor. Ayrıca bir önceki sürümde gözlenen Japonca dudak senkronizasyonu da bu sürümde giderilmiş ve iyileştirilmiş olacak. PS4'te kayıtlı olan oyun PS5'e de kolaylıkla aktarılabilecek. Ancak PS4 sürümünden PS5'e yükseltme bir ücret dahilinde olacak.

Ghost of Tsushima: Director's Cut 20 Ağustos 2021 tarihinde meraklıları ve oyun severlerle buluşacak.