Genshin Impact Kokomi Karakterinin Animasyonları Ortaya Çıktı

Genshin Impact Kokomi Karakterinin Animasyonları Ortaya Çıktı

Dimbreath adlı güvenilir bir Genshin Impact sızıntıcısı tarafından yakın zamanda atılan bir tweet, yaklaşmakta olan Hydro Catalyst karakterlerinden biri olan Sangonomiya Kokomi için birkaç animasyon ortaya çıkardı.

Yeni bir karakterin eklenmesi, muhtemelen sıradan bir Genshin Impact oyuncusunun sabırsızlıkla beklediği en heyecan verici şeydir, özellikle oyunun sonraki aşamalarında, zevk alacak çok fazla görev ve etkinlik olmadığında, yeni bir karakterin gelecek olması oyun için farklı bir heyecan katıyor.

Genshin Impact Kokomi Hydro Karakteri Olarak Geliyor

miHoYo, resmi sosyal medya hesaplarında şimdiden birkaç yeni karakter duyurdu. Bu karakterler Kazuha, Ayaka, Yoimiya ve Sayu'dur. Tüm bu karakterlerin yakın gelecekte gelmesi bekleniyor. Son sızıntılar Gorou, Kokomi, Sara ve diğerleri gibi bir sürü ilginç karakteri de ortaya çıkardı.

Dimbreath adlı güvenilir bir Genshin Impact sızıntıcısı sayesinde, hayranların favorisi Sangonomiya Kokomi için eksiksiz bir animasyon setimiz var. Aşağıdaki tweet sayesinde yeni karakterin animasyonlarını görebilirsiniz.

Kokomi'nin Genshin Impact 2.1 beta aşamasında görünmesi, 3 Eylül civarında düşmesi gereken bir sonraki güncellemenin parçası olacağı anlamına geliyor.

Birçok oyuncu onun beş yıldızlı olmasını bekliyordu ve görünüşe göre tıpkı beklendiği üzere Kokomi beş yıldızlı bir karakter olarak oyuna dahil edilmiş olacak. Oyuncular karakteri oldukça beğenmiş olsa da şimdiden onun takma adını koymuşlar bile. Yeni karakter oyunda hali hazırda bulunan Barbara karakterine benzediği için ona: Beş Yıldızlı Barbara diyorlar.

Genshin Impact Kokomi

Kokomi kullandığı silah nedeniyle Mona'dan sonra oyuna eklenmiş olan bir diğer Hydro Catalyst karakteri olacak. Yukarıdaki videoda görebileceğiniz gibi, Elemental Burst'u etkinleştirdikten sonra Kokomi, Mona'nın sprint etkileşimine benzer şekilde su üzerinde koşabilecektir.

Elemental Yeteneği veya Patlaması hakkında herhangi bir resmi bilgimiz yok ama Görünen o ki, Patlaması kısa bir süre için bir takım güçlendirmeler verecek ve bu da onun iyi bir destek veya şifacı olabileceğini ima ediyor.